bmw 316 E21

prodej vozů

bmw 316 E21

Příspěvekod jara524d » středa 11.05.2016 20:40:57

Dobrý den,
dnes jsem se registroval z důvodu, že chci nabídnout k prodeji BMW 316 E21, jel jsem pro e 28 a takhle to dopadlo, no musel jsem ji koupit, ale je mi k ničemu.
Auto vypadá ve skutečnosti mnohem lépe než na fotkách, má najeto 89tis. km, dlouoooouho době odstavené, dálnička z roku 95 hovoří za vše.
Chytlo travní korozi, ale jen lemy a prahy. Hrnce, nosníky a podlahy neskutečně zachovalé, do auta nikdo nikdy nezasahoval, vše původní, má i orig nálepky v motor. prostoru, plasty za předními světly, maska bez jediné praskliny, koberec krásný-nutno vyčistit, strop bez jediné trhlinky.
Palubka KO, ukradeny přední sedadla, motor jsem po těch letech nahodil na flašku bez problémů, nekouří, spojka nefunguje. Není zatuhlý, na vlek jsme tlačili ve třech v poho.
Nejraději jako celek, doklady nejsou žádné, štítky jsou. Pokud se neprodá, rozeberu a prodám jednotlivě, ale je to hloupost.
Veškeré dotazy prosím na 733198565. Představu o ceně mám-rozhodně ne 5tis. prosím a je se mnou rozumná řeč. Více fotek zašlu zájemci, nějak mi to sem nejde. AUTO JE PRODANÉ!!!!!!!!! Děkuji
Díky.
SAM_3659.JPG
SAM_3659.JPG
Přílohy
SAM_3657.JPG
jara524d
 
Příspěvky: 1
Registrován: středa 11.05.2016 20:26:33

Zpět na PRODÁM AUTO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron