Oživenie Fašistu

co jen chcete..

Oživenie Fašistu

Příspěvekod fasoun » středa 30.12.2009 22:42:18

Cao vsetci zraloci.
V maji (kveten) moju E21ku objali plamene.Nastastie boli blizko hasici-takze par minutova drama sa po ich zasahu skoncila,ale na aute to zanechalo stopy.Na rakuskom vrakovisku som nasiel jeden exemplar a rychlo ho prepravil domov.Po obhliadke som sa rozhodol ozivit "rakusaka" a z mojho BMW pouzit iba to co bude v lepsom stave.Zacalo sa ozivovanie,vyvaranie,priprava na lakovanie,skladanie...trvalo to 5mesiacov, ale po oziveni som uz najazdil viac ako 3tis km.Zucastnil som sa na jednej veteranskej akcii a na dalsiu sa chystam.E21ku vlastnim uz 8rokov,paci sa mi aj svojou jednoduchostou,pomerne lahkou vymenou dielov-trochu horsie je to zo zhananim nahradnych dielov.Ale rozobral som doma pocas tych rokov asi 2,3 E21ky takze nejake veci mam...
Zelam vsetkym vela km bez poruch,nehod a pokut...
Nazdar niekde na ceste...Juro
0.jpg
pár minút po ohni
1.jpg
smutná cesta domov
7.JPG
rakušan na dvore...
27.JPG
67.jpg
manželkine zázračné ruky
97.jpg
odchod do boxu
101.jpg
majster slížo v nasadení
109.JPG
konečne doma...
116.JPG
posledné detaily
205.jpg
prvé kilometre v novom drese s manželkou
Uživatelský avatar
fasoun
žralok
 
Příspěvky: 139
Registrován: pondělí 27.07.2009 08:53:13
Bydliště: Losonec

Re: Oživenie Fašistu

Příspěvekod BAGO » čtvrtek 31.12.2009 16:30:52

Ty woe hned zítra si kupuju hasičák do auta a taky bych potřeboval takového dlouhonohého mechoše..... :shock: :D
Hezkej novej rok.
BAGO
Uživatelský avatar
BAGO
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1033
Registrován: pátek 07.09.2007 21:13:53
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Oživenie Fašistu

Příspěvekod fasoun » úterý 05.01.2010 08:36:35

Netusim preco mi auto zacalo horiet-nechcelo nastartovat-samozrejme som vybral sviecky,rozobral filter,ale aj benzin aj iskry malo a stale nic-tak som zavolal brata aby ma odtiahol domov-prisiel,tahal a ja som len tak skusil dat 4ku a zapnut kluc-či nahodou nenaskoci a BAF!..potom to slo rychlo-zastavit,odopnut lano,aby nebola skoda este vacsia-panika v aute,vyhadzat veci,strach v manzelkinych ociach v mojich lutost...a vtom hasiciiiiii
Asi 3mes nato sme mali prve vyrocie svadby a moj vtipny brat mi daroval HASIACI PRISTROJ....uz je tam......vsetkym zelam jazdy bez plamenov.J.
Uživatelský avatar
fasoun
žralok
 
Příspěvky: 139
Registrován: pondělí 27.07.2009 08:53:13
Bydliště: Losonec

Re: Oživenie Fašistu

Příspěvekod bergos » čtvrtek 07.01.2010 22:12:29

opravdu škoda auta, ale tohle mě fakt pobavilo. :D

fasoun píše:...a moj vtipny brat mi daroval HASIACI PRISTROJ.
BMW 1502 - under construction
Uživatelský avatar
bergos
žralokář
 
Příspěvky: 429
Registrován: úterý 18.11.2008 14:34:52
Bydliště: Ostrava


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron