Kam nejezdit ohledně vleků - KOBRAS BENATKY N. JIZ.

co jen chcete..

Kam nejezdit ohledně vleků - KOBRAS BENATKY N. JIZ.

Příspěvekod JK » neděle 09.01.2011 00:25:41

Mam plaťák. Tak sem si tak před dvěma lety řikal, nejak to bouchá ta nájezdovka, dám to opravit. Elektrika taky nebyla nejnovější, jedna firma v Praze kde ten muj německej system neuměli, mě doporučili firmu Kobras Benátky. Udelali novou nájezdovku komplet, cena cca 14, ale částečně bez DPH, takže řikám, ok, vlek pučuju, lidi se k tomu chovaj víme jak atd. Oj pravidelně mažu samo. Ted to začalo nejak bouchat, končila STK, tak si řikám, ok, pustim do teho nejakou kačku, zase jedu do Kobrasu, a objednávám komplet novou elektriku, GO brzd,a aby se podivali na tu bouchající oj tzn. i na bouchající nájezdovku. Volá mi paní že prej brzdy hrůza a že kolem 10ti. řikám ok, udelejte to. Pak mi volá že je už hotovo a že jestli sedim. Prej 18, že blablabla, a že 3 bubny nový atd atd, řikam , zapomente na to vážení, jedu tam. V tý době jsem akorát pořídil novou Disco 3, a nemela tažný, tak sem si pučil od kámoše Ochcávku, jel v létě přes celou Prahu, a přijedu do Benátek. Tam arogantní komunista že prej blablablabla kecy v kleci, řikám ok, částečně bez DPH někde okl 15ti, ok, mam vše v pořádku , pojedu na STK, atd. Poslal sem ho do háje a du k vleku. Tam chábři kol 60ti let věku v montérkách ČKD, na první pohled sympaťáci, a že prej dobrej den šéfe, atd atd, tak tady sme Vám udelali todle, tady todle, a já super kluci A KDE JE KURVA TA ELEKTRIKA:???????????????? jéééé to nám šéf neřek! vtrhnul sem k tomu komunistovi do kanclu a jen pár milimetrů na stupnici nasrání mi zabránilo mu jednu ubalit hned ve dveřích, řikám mu, kde je kurva ta elektrika, světla, o kterejch jsme se bavili atd atd atd .a von, začal mlít howna o tom jak jel nekam, a že to Božence asi zapomel říct do objednávky atd.atd, já mu vypověděl svuj příběh s tažnym, ale jel sem do Itálie, tak sem to tam ještě nechal další 2 tejdny, pak přijel jen s bajonetem vraženym pod nárazník, bez elektriky na kaskadéra. Kripl bolševická se zapřel při předání vleku, vim že byl v kanceláři, chtěli po mě za elektriku jen materiál, a na nejakej i zapoměli.Myslel sem , ok, no co , byl jsem i za horší ryby. Dojedu do Počernic s vlekem , namontuju za pomoci našich dílenskejch mameluků elektriku, plato svítí , paráda. Jeník vyjíždí z areálu, platu zhasla pravá strana, řikám , ok, asi se uvolnil nejakej drátek, zejtra pred STK na to hodim vočko. 2 hodiny druhej den házim vočko než sem na to přišel /na elektrice na vleku je nejaky divný kouzlo, že nešlusuje hned, ale až za chvíli, o to víc záhadněji ale/ Dementi zapojili osvětlení RZ obráceně, tzn. že kostra toho světýlka jakožto lucerničky byl + a ta je samo přišroubovaná na vlek což mělo za příčinu zuhelnatění jak pojistek tažného v zadní kapse, i okruhu TZ vepředu /jediné pozitivum že jsem se zevrubně seznámil s elektroinstalací nového vozítka/ a takže jsem to v neskutečnym vedru dal dohromady, volám tomu dementovi a řikám mu, šéfe, dáte mi 200 Kč? a von že jahahaha a já mu řikám, že jestli ne, tak hned jedu k němu a uvidí ten tanec. A von teda jako vo co de, řikám mu, hele, řekněte Patovi a Matovi že se nezapojuje + na kostru světel na RZ a von mlel něco vo legislativě že se to nedělá a že blbost /kripl tim myslel jako že by se netahal zvlášť zem , o čemž to samo nebylo/, tak sem vychladnul, zajel na STK, v poho prošel, 200Kč mam u pani vedoucí v pražský pobočce dodnes / a předevčírem opět blik, tentokrát levá stŕana. Lezu pod tim jak soumar, kontroluju vše, nic nenacházim, tak jedu do dílny, a po chvilce zkoumání nalézám velmi vtipnej konektor, pod jedním z nosníků byl jeden takovej ten konektor co se do něj zakousne drát, a druhym se protáhne, jakoby odbočka, kterou jsem si dovolil požívat tak maximálně počátkem 90. let u zapojení audia v Golfu II Gti, t.č. nejkundolap. Z jednoho konce koukal zkorodo-ohořelo kus drátu , celej byl řádně seškvařenej a smrděl. Jen sem tiše zavil, odpojil, udělal odbočku na osvětlení RZ z hlavního světla klasickou cestou přes samičku konektoru, a rozhodl se jim udělat na všech forech kde jsem řádnou reklamu..........
Uživatelský avatar
JK
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2141
Registrován: sobota 14.07.2007 11:47:36
Bydliště: Klánovice + Dalkovice u Vlašimi

Re: Kam nejezdit ohledně vleků - KOBRAS BENATKY N. JIZ.

Příspěvekod waltr » neděle 09.01.2011 14:22:30

pan se jmenuje bruner a je to skutecny umelec na co sahnou to poserou
Uživatelský avatar
waltr
žralok
 
Příspěvky: 173
Registrován: sobota 13.02.2010 16:41:08

Re: Kam nejezdit ohledně vleků - KOBRAS BENATKY N. JIZ.

Příspěvekod JK » neděle 09.01.2011 20:49:45

tak tak, ale namistrovanej je, teda co se do nej vejde, a nejvíc mě dojal tim že mu řikam , hele, nezlobte se na mě, ale po dvou letech provozu mín než rekreačního o aby se vyjebala ta oj s nájezdovkou, to se mi teda zvlášt nezdá, a on at si stežuju v Německu na tý firmě, a já na to hele, a to ti jako nevadí že tady prodáváš šmejdy šmejde? a ještě máš takovýdle kecy? no prstě dement draselný
Uživatelský avatar
JK
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2141
Registrován: sobota 14.07.2007 11:47:36
Bydliště: Klánovice + Dalkovice u Vlašimi

Re: Kam nejezdit ohledně vleků - KOBRAS BENATKY N. JIZ.

Příspěvekod Risa525i » čtvrtek 13.01.2011 16:00:53

sou to pěkný zmrdi.....chudák další lidi co jim naletěj na špek a jejich levý ruce....každej nečte fora acc
E39 525D Můjpacket
Uživatelský avatar
Risa525i
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 516
Registrován: středa 15.09.2010 12:49:51
Bydliště: vesnice u Prahy na benešovsku a humpolecku u D1

Re: Kam nejezdit ohledně vleků - KOBRAS BENATKY N. JIZ.

Příspěvekod tomikdk » čtvrtek 27.01.2011 18:52:08

proto si vlek dělám sám včetnmě brzd.jen nájezdovku neumím,tam je potřeba nějaký výstružník na to futro.ale mám tu borce co dělají vleky a tam to vyjde tlumíč,futro,žehlička,práce do 4tis.
tomikdk
žralok
 
Příspěvky: 212
Registrován: čtvrtek 23.12.2010 20:16:59


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron