Garážové stání P4 Kačerov za 900,- měsíčně

co jen chcete..

Garážové stání P4 Kačerov za 900,- měsíčně

Příspěvekod Afterburner » čtvrtek 10.02.2011 22:43:46

Tak se tady musim všem vyzpovídat z mého chvilkového nadšení a následného zklamání. Tento týden se mi podařilo najít inzerát na pronájem garážového stání v Praze mezi metrem Budějovická a Kačerov (přesná adresa Jihlavská 17).
Nevelký dům s kancelářemi, kde jsou tři patra garáží. Vjezd do dvora, pak čipovou kartou otevřít vrata, vjezd do garáží, kde jsou všude kamery a požární čidla. Garáže pak tvoří vždy kóje pro dvě auta, kde každá půlka má svuj vjezd, chráněný takovou sklopnou slabší mříží na visací zámek. Barák je to starší, takže trochu víc uvnitř zaprášeno, ale jinak útulno a koukal jsem, že tam mají lidi i různý veterány pod plachtou.
Sjednal jsem si schůzku s pánem a ukecal ho na neuvěřitelných 900 měsíčně, což je v Praze luxus. Zvlášť s ohledem na to, že hned vedle je venku hlídaný parkoviště, kde za to, že vám na to padá sníh a kroupy a vedle chrápe hlídač chtějí 1200 měsíčně. Předali jsme si čipovou kartu, já koupil zámeček a teď večer jsem se jal zaparkovat tam svojí E39 (Carcharodon carcharias má stání jinde). S radostí jsem zajel dovnitř a pak to začalo.
Jak už jsem řekl, barák je to starej, kterej stavěli nějaký židobolševici, respektive soudruzi v rámci akce Z. Takže první zatáčka na nájezd do dalšího patra a Chrrr - M paket přední nárazník odřenej na kost. Couvnu kousek zpátky a šprajcnu se tam tak, že jediným řešením je pokračovat nahoru s přejetím vysokýho obrubníku zadním kolem. Cesta do druhého patra mi trvala asi 15 minut plus několik dalších škrábanců, přičemž když po nějaký době zhasne světlo a člověk má u dveří zrovna zábradlí, tak nepomůže ani milion xenonů.
Když jsem se dostal až nahoru, musel jsem ještě udělat tři pokusy, než jsem zjistil způsob, jak nacouvat do kóje. Je to sice bobřík zručnosti, ale kupodivu to bylo to nejsnazší a i E39 se tam vešla jakž takž normálně. Nicméně to už mě stejně nepřesvědčilo a za cenu několika teď už menších zadrhnutí jsem zase sjel dolu a rychle pryč. Zítra jdu vrátit kartu a vezmu si svuj zámeček.
Ale když jsem se nad tim te´d zamyslel, tak mě napadlo, že třeba někomu s menším autem by ten barák stačit mohl. Koukal jsem, že když tam měl někdo třeba Golfa 4, tak měl před čumákem ještě místo na skříň nebo regál a ještě průchod. Takže kdybyste někdo hledali třeba místo pro E21, tak myslim, že by tam problém nebyl a cena na Prahu opravdu výborná. Kontakt na pronajímatele za pivo rád předam :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Afterburner
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: středa 11.11.2009 19:14:36
Bydliště: Praha

Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron