Renovace veterana

co jen chcete..

Renovace veterana

Příspěvekod jerry » čtvrtek 20.10.2011 22:30:41

Nevim,jestli to uplne patri do tyhle sekce,ale jsem tak bezradnej,ze to dam sem,kde to cte asi nejvic lidi a treba mi nekdo pomuze...
Jak spousta z Vas asi vi,uz presne tri roky mam veterana,Saaba 96ku,kterou jsem dal znamymu na renovaci. Bohuzel,jak je jiz v teto zemi dobrym zvykem,ze znamosti je to to nejhorsi,na aute se temer nedela,stoji me to strasne sil a nervu,porad to uhanet. Nicmene ted je jiz temer rok u lakyrnika,ktery mi absolutne nebere telefon a ani jinak nekomunikuje a ja se rozhodl,ze to od nej odvezu,klidne za pomoci pravnika. Shanim ale nekoho,kdo je schopny to dodelat,v tyhle fazi ani nevim,jak to auto vypada,videl jsme ho naposledy v prosinci,v sekci klubova auta je u meho topicu par fotek. Nenajde se tu nekdo,kdo by znal nekoho feroveho a ne uplne draheho,kdo by se toho ujal? Samozrejme cim bliz Praze,tim lip. Predem Vam dik za pomoc!
Uživatelský avatar
jerry
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 534
Registrován: sobota 03.11.2007 16:17:43
Bydliště: Praha 6

Re: Renovace veterana

Příspěvekod kubajz318 » pátek 21.10.2011 00:10:59

přesně tohle se řešil celý minulý rok a půlku tohoto roku s veteránem Aero 30 - nakonec jsem našel lakýrníky kteří sice pracují v domácích podmínkách ale poměrně rychle, kvalitně a nechcou za práci nesmysl. Problém pro tebe však bude ten, že je to až na severní moravě... takže snad jen jako opravdu nouzové řešení. jinak to co nebyli schpni v profi lakovně udlat za rok a něco, tak taddy zvládky za cca 5 týdnů komplet.
kubajz318
žraločí ploutev
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtvrtek 22.09.2011 22:22:05

Re: Renovace veterana

Příspěvekod JK » pátek 21.10.2011 07:58:14

mam borce v Ohrobci, kus za Dolníma Břežanama........

mě dělal Inku od lišt dolu skoro celý auto, a dá se na to /snad/ koukat

minule tam mel Porsche 911 starou Carrerru, tak snad mu to už jde, kdysi sem mu tam dal blatník na motorku a za ten bych mu ruce usek,ale je levnej, a když řekne přijed příští tejden , tak to je.

kdyby bylo treba , pošlu ti číslo.
Uživatelský avatar
JK
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2141
Registrován: sobota 14.07.2007 11:47:36
Bydliště: Klánovice + Dalkovice u Vlašimi

Re: Renovace veterana

Příspěvekod jerry » úterý 25.10.2011 22:23:37

Dik za tipy,ale ja se asi spatne vyjadril. Neshanim jen lakyrnika,ale nekoho,kdo se tohodle Saaba ujme v uplne rozebranem stavu,pripravenem na lak,takze sam zajisti lakyru a pak cele auto dosklada,plus dodela renovaci mechanickych casti,interier uz je hotovy a pripraveny. Je mi ale jasny,ze do tohodle se moc nikomu nechce,kdyz dostane veskery veci v bednach a bude to muset nejak poskladat...
Uživatelský avatar
jerry
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 534
Registrován: sobota 03.11.2007 16:17:43
Bydliště: Praha 6

Re: Renovace veterana

Příspěvekod mts » středa 26.10.2011 08:24:19

chtělo by to saabistu kterej 96 zná,nebo jí dělal,takhle na slepo bez zkušenosti s danym typem auta je to horší,člověk musí věnovat víc času studování toho auta než potom toho stavění,víš jak to je, teorie je půl praxe...každopádně se ti zeptam,kamarád má 96ku jak novou po prvnim majteli,byl sem to s nim tenkrát kupovat a bylo to aš neuvěřitelný v jaky byla stavu,měla najeto 5000km ze kterejch 2000 dojela ze švédska po vlastní ose aš do čssr,bývalej majtel byl ředitelem tuzexu a celej život ho vozili v carevně....ale mam dojem že on co na tom dělal,nechával dělat v saabu
...jinak ohledně bmw a mercedesu by u mě nebyl problém ccc
Uživatelský avatar
mts
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: pátek 14.01.2011 12:57:33
Bydliště: Klecany


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron