Pozor na "Ríša525i"

co jen chcete..

Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod radek » neděle 06.11.2011 20:40:59

Myslel jsem si že jsme tady parta fér kluků - a asi tomu z 99 % tomu bude. Ale bohužel mám špatnou zkušenost...

Výše uvedený "Ríša" inzeroval zadní plato na E28, a bylo tam i foto. Já E28 mám, plato by se mi hodilo, tak jsem si ho od Ríši objednal. Mimochodem, na E28 je v ETK katalogu jen jeden typ plata, proto jsem neměl žádné pochybnosti o správnosti dílu. Když ale přišlo, tak jsem zjistil, že ačkoliv mám auto na které je plato inzerováno, tak nepasuje. Mám vzadu kožené sedačky, a to musí být trochu vykrojené. Divné je že není vůbec v katalogu, třaba i jako díl co už se nedá objednat...Ale to je jedno. Když jsem to Ríšovi telefonoval, tak mi řekl, že v poho, že mi dá adresu kam mu ho mám poslat na zpět. Pak mi ale pošle SMS, že už ho nechce a že si s ním mám dělat co chci. Telefon mi už ani nezvedne, srab. Proč by si ho měl vzít zpět ??
Protože do E28, jak psal, nepasuje, a hlavně proto, že je to SLUŠNOST! Já by jsem to udělal, a proč? Protože je to SLUŠNOST! Už jsem několikrát něco podobného řešil, vzal jsem si to vždy zpět, a proč? Protože je to SLUŠNOST! Tím spíš mezi ČLENY FÓRA !!!
Milý Ríšo, těch 1200 Kč si užij, a teším se až se osobně uvidíme. Ale být srab i zvednout telefon, no ty asi budeš opravdu chlap...

Prosím tě, když nejseš schopen to říct do telefonu, a zmůžeš se jen na SMS, tak alespoň neměj tu drzost a NEREAGUJ !
radek
žralok
 
Příspěvky: 106
Registrován: neděle 30.01.2011 23:48:29
Bydliště: Most

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod Risa525i » neděle 06.11.2011 21:38:08

Tak a ted' druhá strana mince...

když si mě oslovil,popsal sem ti svůj problém...(že mám sedačky s vykrojením-USA resp. kůže...)
volali jsme si X krát, mluvili o tom, že mně tam nepasuje atd...odvolal sem další dva zájemce,kvuli tomu že jsi mě ujistil že ho bereš a že je to vše ok,že máš EU verzi...
věděl si že nemá vykrojení a přesto si jen přitakával že ti tam pujde atd...
plato sem ti dovezl až domů!!!
slevil ti 300kč...při předání sis ho ještě prohlédl a řekl ''SUPER'' a pak se po několika dnech ozveš že ti tam nepasuje? uvědom si že si nekoupil někde v obchodě!!! to že neznáš své auto a jsi mimo ETK není můj problém....já mám svědomí čisté...inzerát byl dostačující a 100% pravdivý!!!

JAK SEM TI PSAL V SMS ,,prodej si ho dál,, VÍME KOLIK STOJÍ NOVÉ.

A PŘÍŠTĚ SI POŘÁDNĚ PROHLÉDNI VĚC KTEROU KUPUJEŠ A VĚC DO KTERÉ TO CHCEŠ...tečka

to je z mé strany VŠE!!!

btw: na sraz se těším klidně přijd' bii brr a ukaž mi člověka co má telefon přivázanej na zadku
Naposledy upravil Risa525i dne úterý 08.11.2011 16:47:00, celkově upraveno 1
E39 525D Můjpacket
Uživatelský avatar
Risa525i
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 516
Registrován: středa 15.09.2010 12:49:51
Bydliště: vesnice u Prahy na benešovsku a humpolecku u D1

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod Hanis325 » úterý 08.11.2011 09:03:23

Radku jen nechapu jednu věc proč sis svoje plato nevytahl s auta a neporovnal s tím od Riší ...

Jinak vykrojené zadní sedačky neměly jen US verze ale i většina velkých 6valcu což je myšleno motorem M30 já osobně mám interier s 535i a je taky vykrojenej .Měl jsem 525i m30 na díly taky měla vykrojené sedačky


Ne že bych ti to dával za vinu ale tahle věc se my třeba taky ted stala u druheho auta a člověk co jsem od něho koupil anglickou opěrku my řekl hold už sis to koupil ja ti penize zpět nedám přijed a vybereš si do te ceny díly ,jsem zvědav co si vyberu když už s toho co tam má skoro nic nepotřebuju acc acc
Uživatelský avatar
Hanis325
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1759
Registrován: čtvrtek 30.10.2008 17:34:02
Bydliště: Dědina 12km pod Mnichovem :-)

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod mts » úterý 08.11.2011 09:17:52

Hanis325 píše:Radku jen nechapu jednu věc proč sis svoje plato nevytahl s auta a neporovnal s tím od Riší ...

Jinak vykrojené zadní sedačky neměly jen US verze ale i většina velkých 6valcu což je myšleno motorem M30 já osobně mám interier s 535i a je taky vykrojenej .Měl jsem 525i m30 na díly taky měla vykrojené sedačky


Ne že bych ti to dával za vinu ale tahle věc se my třeba taky ted stala u druheho auta a člověk co jsem od něho koupil anglickou opěrku my řekl hold už sis to koupil ja ti penize zpět nedám přijed a vybereš si do te ceny díly ,jsem zvědav co si vyberu když už s toho co tam má skoro nic nepotřebuju acc acc



...tak tak,mam 520,dával sem si tam kožený sedačky původně z 528 a měnil sem i zadní plato ccc
Uživatelský avatar
mts
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: pátek 14.01.2011 12:57:33
Bydliště: Klecany

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod radek » úterý 08.11.2011 23:08:59

Od Ríši tam jsou lži, a já už to nechci probírat. Stejně se nikam nedostateme... Snad jen - nejsem naštvanej - mě to mrzí. Tohle jsem nečekal. Že je takovéhle chování na i - netu skoro běžné vím, ale to ještě neznamená že to je fér a správný. Tečka. Mějte se pánové. azz
radek
žralok
 
Příspěvky: 106
Registrován: neděle 30.01.2011 23:48:29
Bydliště: Most

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod Risa525i » úterý 08.11.2011 23:13:56

lži? aha...ten inzerát vidělo 100vky lidí takže si hochu uvědom co tady píšeš!!!je to ubohý!!!!za lidskou blbost se platí!!! ber to jako poučení do života add
E39 525D Můjpacket
Uživatelský avatar
Risa525i
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 516
Registrován: středa 15.09.2010 12:49:51
Bydliště: vesnice u Prahy na benešovsku a humpolecku u D1

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod DOEMIXXX » čtvrtek 10.11.2011 02:17:26

radku tak to plato preprodej dal, kdyz je uplne nove ne?
http://www.finestcars.cz - AUTO DETAILING by SWISSVAX a DODO JUICE
http://www.autodetailingpraha.cz - AUTO DETAILING by SWISSVAX a DODO JUICE
Uživatelský avatar
DOEMIXXX
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 676
Registrován: úterý 22.06.2010 22:31:43
Bydliště: Praha

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod bergos » středa 16.11.2011 09:23:39

jen pro informaci by mě zajímalo, jestli je pravda tohle:

"Když jsem to Ríšovi telefonoval, tak mi řekl, že v poho, že mi dá adresu kam mu ho mám poslat na zpět. Pak mi ale pošle SMS, že už ho nechce a že si s ním mám dělat co chci."
BMW 1502 - under construction
Uživatelský avatar
bergos
žralokář
 
Příspěvky: 429
Registrován: úterý 18.11.2008 14:34:52
Bydliště: Ostrava

Re: Pozor na "Ríša525i"

Příspěvekod Risa525i » středa 16.11.2011 10:34:26

bergos píše:jen pro informaci by mě zajímalo, jestli je pravda tohle:

"Když jsem to Ríšovi telefonoval, tak mi řekl, že v poho, že mi dá adresu kam mu ho mám poslat na zpět. Pak mi ale pošle SMS, že už ho nechce a že si s ním mám dělat co chci."

Ano, pravda to je a taky mě tahle jediná věta mrzí...
volal mi ve spěchu..byl sem na korbě nákladáku...
pak sem to ale konzultoval s dalšíma členam bmwklubu (co bydlí kolem mě) a všichni se shodli na jednom!!

INFO měl maximální...měl foto...měl popisky...zdůraznoval sem mu, proč mi tam nejde....plato si hezky prohlíd i při předání!! vezu mu to až před barák malým kamionem a pak najednou po několika dnech volá "mně to tam nejde!!"

pochop že by to nasralo každýho....

bral bych to jako uzavřenou věc.....rád se mu do očí omluvím, vezmu ho klidně na pivo ale musí být soudný!!! může ho prodat dál, ale já už ho nechci, měl sem krom Doemixxxe zájemců asi pět a dva sem kvůli němu odmít!!!!


děkuju za pochopení!
E39 525D Můjpacket
Uživatelský avatar
Risa525i
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 516
Registrován: středa 15.09.2010 12:49:51
Bydliště: vesnice u Prahy na benešovsku a humpolecku u D1


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron