Neaktuální děkuji

co jen chcete..

Neaktuální děkuji

Příspěvekod janB10 » sobota 12.01.2013 15:47:31

Vážení, na eBay jsem dal nejvyšší nabídku na koupi CS II kompletní ,ale rozebranou. Nabídka byla sice nejvíc 1614 E,ale měl tam min. limit. Dnes jsem s ním komunikoval a nechal by ji za 2200 E (bohužel je to až u Belgie). Auto je komplet,ale rozebrané.Na kola to hodí takže půjde hodit na podvál. Z auta potřebuji jen kastly + nárazníky,karosářské díly,volantovou tyč včetně ovládacích páček a pár drobností (to by jsme se domluvili).Jistě nepotřebuji: interiér,zadní nápravu včetně dif.,motor (211ps),převodovku,persny,brzdy,skla,lišty,chladič,zrcátka,katalizátor,přední paraboly,mlhovky,rozvodku řízení,kouly , od brzd,volant atd. Dále mohu nabídnout z jiného vozu: přední a zadní kapotu kapotu,komplet dveře,části nárazníků na CS II a mnoho drobností.Vše je na domluvě! Předpokládaná cena dopravy 850 E,pokud by byl případný parťák majitelem dodávky s koulí a vlekem + ŘP min B+E tak se to hodně zlevní.Musím mu dát vědět max v pondělí večer. Sám do toho nejdu nevyplatí se mě to kvůli té klimě a budu mít plnou garáž dílů které nepotřebuji. Auto nemá klimu a proto se mě to nevyplatí,ta mě bude stát další velký peníze.Pro urychlení tel.číslo 603 510 686
E24 M635csi "eMko" | E24 "Bobííš II" skoro Alpina| a další BMW
http://mycgarage.com
Obrázek
Uživatelský avatar
janB10
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 593
Registrován: čtvrtek 29.11.2012 18:41:52
Bydliště: Branžež - Nová Ves | 40 km od Prahy

Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron