Dělá tady někdo do GPS navigací?

co jen chcete..

Dělá tady někdo do GPS navigací?

Příspěvekod Afterburner » pondělí 18.02.2013 20:14:05

Zdravim, mam prosbu. Potřeboval bych pomoc/sehnat upgrade na svojí přenosnou navigaci Traffix 43. A prosím nechci slyšet, ať si koupim novou :-) Novou nechci, na tu starou jsem zvyklej a jsem maximálně spokojenej. Koupil jsem si vyšší model Garmina a po jedný cestě do Švédska jsem ho vracel, protože ta nelogika ovládání a nemožnost většího individuálního nastavení mě naprosto znechutila.
Takže potřeboval bych následující - software iGO 8, a to pro systém Windows CE Core 5.0 pro GPS s displejem 4,3 palce (rozlišení teď bohužel nemůžu najít). Měla by to být myslim verze iGO 8.3, to jest ta, kde je ještě původní design zobrazení, viz obrázek, ale zároveň která umí i novější verze map.
Respektive stačil by mi funkční balík souborů data.zip. Já tam tenhle software mam z navigace Navon a mam tam i nový mapy a všechno funguje až na jeden detail - v určitých situacích, většinou když se blíží odbočka, tak se zobrazení sekne a napíše mi to, že chybí soubor diriconbig.008.bmp. Když to mam zaplý na základní menu a puštěný jen hlasový pokyny, tak se to nesekne. Někdy bez problémů ujedu 200 km a jindy se to zasekne každých 5 minut. Taklže problém je ten chybějící soubor diriconbig.008.bmp, ale ten tam samostatně dát neumim, když se instaluje z toho balíku data.zip. Už jsem na netu postahoval snad deset různých verzí a instaloval a instaloval ale buď to nefunguje vůbec nebo jsem tam, kde jsem.
Takže kdyby mi někdo uměl pomoci nebo poslal stoprocentně funkční iGO pro ten muj werkzeuk, byl bych tuze moc zavázán.
Přílohy
iGO8.jpg
Obrázek
Uživatelský avatar
Afterburner
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: středa 11.11.2009 19:14:36
Bydliště: Praha

Re: Dělá tady někdo do GPS navigací?

Příspěvekod JK » úterý 19.02.2013 11:39:27

Zkus tohodle typa, vim že mi pomoh leccos rozchodit, jmenuje se Vaclav a ma krám nekde v Dejvicích tel. 777784784
Uživatelský avatar
JK
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2141
Registrován: sobota 14.07.2007 11:47:36
Bydliště: Klánovice + Dalkovice u Vlašimi


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron