745i renovace - spatny pristup !!!

co jen chcete..

745i renovace - spatny pristup !!!

Příspěvekod jirina » pondělí 09.02.2015 09:09:15

budu to vse psat slusne i kdyz jsem nastvanej, jedna se o jednani uzivatele FIDA, ktery v sekci - 745i M102 renovace oznamil, ze ma TP-DE k tomuto vozu, vuz jsem sehnal u bratru Bezousku vymenou za dily a mnoho let jsem ho pak skladoval,pri odvozu vozu mi byl sliben TP de,ktery mi Fido u nich nenechal a pri pozdejsim nasem hovoru i slibil. Jelikoz jsem to pak neresil ,az nyni po odvozu vozu Jirkou,tak Fido nekontaktoval me, ale Jirku a TP mu PRODAL za 6000,- je to podle me lumparna, mel to resit se mnou,ale vedel, ze me by nemohl zdimat, od zralokare bych to necekal a mrzi me to. Ja osobne ho vylucuju s okruhu slusnych zralokaru, Jirkovi ty penize nahradim a od Fida je budu pozadovat, chci vysvetleni a vratit penize,jinak ho min. dam mezi podvodniky na vsechny BMW fora, nechapu proc to udelal,mohl se se mnou spojit a doresit to a ne sproste obrat o prachy Jirku(je slusny a chce to mit k vozu komplet, tak mu to zaplatil a ja jsem se to dozvedel vcera a nastvalo me to), ja osobne i zadarmo prenechal za ty leta mnoho dilu i ruznych dokladu lidem, kteri maji starsi zraloky jako konicka a nikdy toho nelitoval,ani jsem neschudl, ale je videt ze ne vsichni jsou takovi a pro prachy jsou schopny se takto snizit
mnoho zraloku a bmw6klub.cz bmwtuning.cz
Uživatelský avatar
jirina
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1205
Registrován: neděle 15.11.2009 23:22:18
Bydliště: Klecany

Re: 745i renovace - spatny pristup !!!

Příspěvekod Jáca » pondělí 09.02.2015 21:43:24

Snad se k tomu Fido postaví napodruhé čelem. bll bll
Vkládám odkaz.
viewtopic.php?f=10&t=7453
Uživatelský avatar
Jáca
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1079
Registrován: pátek 03.08.2007 10:00:29
Bydliště: Svitavy

Re: 745i renovace - spatny pristup !!!

Příspěvekod pitrisek » úterý 10.02.2015 10:30:06

Bohužel je dnes doba taková, že by z tebe každej nejraději serval kůži, ať už je to jakýkoliv obchod.
Je to jen o lidech.
Také jsem si myslel, že sem na forum chodí jen lidé, co těmito auty žijí. Ale je tu i dost veksláků, co jen díly překupuje a prodává draze dál.
Další sorta lidí, jsou zarputilí originalisté a kdyby měl kdokoliv na žraloku, např. kola, novějšího data výroby a vypadalo to na nich libově, tak ho tady stejně vypíčujou.

Každý by si měl sáhnout do svého svědomí a postoj přehodnotit.

Každopádně s Jirkou souhlasím. Tohle se nedělá.
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: 745i renovace - spatny pristup !!!

Příspěvekod jarmilone » úterý 10.02.2015 11:26:06

No košer to teda není, ještě po tom co sám FIDO psal že ten TP má... 2 Pitrisek: tenhle ''koníček'' by nás měl spojovat, a měla by to být zábava, do finále si každý může dělat s autem co chce,100 lidí má 100 názorů a 100 chutí, a dokud já sám jsem se svým autem spokojený, tak mi je celkem fuk co si kdo myslí...a proto mě třeba tohle dovede nasrat- viz přímo tady na fóru: viewtopic.php?f=7&t=6911
1980 E21 M10 ''Už to burčí''
1967 1000MB ''Karel''
1995 A6 QUATTRO ''Parník''
Uživatelský avatar
jarmilone
žralokář
 
Příspěvky: 296
Registrován: středa 29.06.2011 18:49:27
Bydliště: Český Těšín

Re: 745i renovace - spatny pristup !!!

Příspěvekod Afterburner » úterý 10.02.2015 15:33:34

Náhodou za tu hlášku o Karviné jsem tady v Praze sklidil velký úspěch aee agg Ale nemůžu za to, že někdo nemá smysl pro humor a nadsázku.
Obrázek
Uživatelský avatar
Afterburner
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: středa 11.11.2009 19:14:36
Bydliště: Praha

Re: 745i renovace - spatny pristup !!!

Příspěvekod Fido » úterý 10.02.2015 16:53:01

Takže abych to uvedl na pravou míru:

Bratři Bezouškové po mě kdysi (cca r. 2009) chtěli jenom motor, nikoliv auto a protože motor byl ještě v autě, odvezli si to komplet. Neměli v úmyslu auto renovovat, chtěli pouze a jenom motor a TP po mě ani nechtěli ... To, že ti TP při odvozu slíbili, je tím pádem docela zajímavé.

Jirka Dryák mě kontaktoval sám a zeptal se, jestli ty papíry mám a pokud ano, jestli se jich nechci zbavit. Prohledal jsem archiv, našel je, dohodli jsme se na ceně a provedli transakci.

2 Jirina: Jiří, to co tu píšeš, jsou bludy. O papírech jsme se nikdy nebavili, Bezouškům jsem auto s TP neprodal a nikoho jsem neždímal! S Jirkou jsme se normálně dohodli, on měl nějakou představu, já taky a potkali jsme se zhruba uprostřed. Nevím, proč bych to měl řešit s tebou, když auto je Jirkovo a volal a domlouval se se mnou on.

2 Jáca: v tom topicu píšu, že je možná najdu, nic víc. V té době jsem ani neměl jistotu, že je ve svém archivu mám. A také pořád nechápu, jak může někdo slibovat něco, co nemá a nevlastní ...

Toť vše, ale chápu, že některým i nadále budu připadat jako strašlivej zlej vydřiduch, kterej si dovolil prodat něco, co mu patřilo.
Fido
žraločí ploutev
 
Příspěvky: 39
Registrován: úterý 15.02.2011 12:08:00

Re: 745i renovace - spatny pristup !!!

Příspěvekod jirina » středa 11.02.2015 09:03:01

jak to bylo s Bezouskama to nevim(ale zeptam se jich),ale tak, jak to ted bylo tebou vyreseno je spatne,auto ti asi neukradli,jinak jsem mel radost, ze ses ozval a papiry se nasli,i kdyz dnes nejsou k prihlaseni na veterana potreba,ale ten poplatek za papiry ten je hustej,Jirkovi to nahradim,protoze s tim nesouhlasim,neda se to nijak obhajit a ja jsem nikdy nikoho nedrel v zadne situaci,jak pises zes mel predstavu a sesli se na puli cesty,tak to me jeste vice zarazi,to uz by byl velky hyenysmus,uz nemam co bych dodal
mnoho zraloku a bmw6klub.cz bmwtuning.cz
Uživatelský avatar
jirina
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1205
Registrován: neděle 15.11.2009 23:22:18
Bydliště: Klecany


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron