Váš názor?

co jen chcete..

Váš názor?

Příspěvekod mts » úterý 24.02.2015 08:15:23

http://www.novinky.cz/ekonomika/362436- ... edeli.html

a to jsem ještě zaslechl že bude pro sběrny zákaz vykupovat torza aut,to abych celej víken strávil "eko"likvidací autovraků agg
Uživatelský avatar
mts
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: pátek 14.01.2011 12:57:33
Bydliště: Klecany

Re: Váš názor?

Příspěvekod Víťa » úterý 24.02.2015 10:02:17

Je to hrůza. Nevím jestli jsou tak blbí, že když se snaží potírat šmejdy tak to vždycky odnesou slušný lidi, nebo jestli se přímo snaží lidem zabránit v tom aby dělali co je baví a blbce jenom hrajou.
Uživatelský avatar
Víťa
žralokář
 
Příspěvky: 291
Registrován: neděle 04.01.2009 17:20:30
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Váš názor?

Příspěvekod jirina » pondělí 02.03.2015 06:50:51

je krasne ze se tak snazi u techto mensich uniku na danich,ale ty stovky miliard ktere rozkradly gauneri v kravatach na postech statnich uredniku,bankovnich a ostatnich manazeru, rozkradeni a podvody s prodeji fabrik zahranicnim firmam, za kterymi stoji opet kravataci nikdo neresi a vsechny vysetrovani se vedou do ztracena,proste znicily celou stredni vrstvu, ktera byla pilirem ekonomiky a ted se hrouti cely system,ale k veci,uz me oslovily dva bezdomaci ze by na mne odevzdavaly a dali mi pak 10%,, taky to urcite pujde zastavou a pak naslednym propadnutim,zase dalsi saskarna,to bych blil,je hnusny, ze neni mozne si nechat svuj majetek tak, abych mohl svuj vuz po uplynuti doby 30 let opet prihlasit na veterana a nemusel do te doby stale platit,nebo ho znehodnotit, proste se mi cesi nyni mezi sebou jiz legalne okradane pres zakony a vyhlasky(dalnicni znamky,mytne,pokuty a ostatni poplatky),jsme stale sledovani a nabadani k udavani a nahlasovani a vsichni, kteri maji cislo popisne a jakykoliv majetek jsou neustale v nejistote ze budou vydirani,nebo statem okradani opet hajzlama v kravatach,kteri se nestydi okrast vlastni rodinu,natoz ciziho cloveka, orvel by se divil
mnoho zraloku a bmw6klub.cz bmwtuning.cz
Uživatelský avatar
jirina
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1205
Registrován: neděle 15.11.2009 23:22:18
Bydliště: Klecany

Re: Váš názor?

Příspěvekod mts » pondělí 02.03.2015 08:41:02

jirina píše:je krasne ze se tak snazi u techto mensich uniku na danich,ale ty stovky miliard ktere rozkradly gauneri v kravatach na postech statnich uredniku,bankovnich a ostatnich manazeru, rozkradeni a podvody s prodeji fabrik zahranicnim firmam, za kterymi stoji opet kravataci nikdo neresi a vsechny vysetrovani se vedou do ztracena,proste znicily celou stredni vrstvu, ktera byla pilirem ekonomiky a ted se hrouti cely system,ale k veci,uz me oslovily dva bezdomaci ze by na mne odevzdavaly a dali mi pak 10%,, taky to urcite pujde zastavou a pak naslednym propadnutim,zase dalsi saskarna,to bych blil,je hnusny, ze neni mozne si nechat svuj majetek tak, abych mohl svuj vuz po uplynuti doby 30 let opet prihlasit na veterana a nemusel do te doby stale platit,nebo ho znehodnotit, proste se mi cesi nyni mezi sebou jiz legalne okradane pres zakony a vyhlasky(dalnicni znamky,mytne,pokuty a ostatni poplatky),jsme stale sledovani a nabadani k udavani a nahlasovani a vsichni, kteri maji cislo popisne a jakykoliv majetek jsou neustale v nejistote ze budou vydirani,nebo statem okradani opet hajzlama v kravatach,kteri se nestydi okrast vlastni rodinu,natoz ciziho cloveka, orvel by se divil



Amen
Uživatelský avatar
mts
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: pátek 14.01.2011 12:57:33
Bydliště: Klecany


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron