745i MAN 5r SKVELY KUS

co jen chcete..

Re: 745i MAN 5r SKVELY KUS

Příspěvekod jirina » úterý 12.09.2017 22:48:11

Tak prijde na auto cas ,vytahnu ho a dodelam,pocitam s cca 14 dni na vse,nafotim ho a hodim na veteranske doklady,je v poradku,jen ho rozjezdit.Ty pojizdne sedmy ulozim a min. dve dalsi rozjezdim at se to pohne, je skoda dalsi kusy nechat nezprovoznene
mnoho zraloku a bmw6klub.cz bmwtuning.cz
Uživatelský avatar
jirina
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1205
Registrován: neděle 15.11.2009 23:22:18
Bydliště: Klecany

Re: 745i MAN 5r SKVELY KUS

Příspěvekod jirina » středa 17.02.2021 10:35:26

Stále čeká v hale, měl bych to dát tento rok do provozu, moc toho nepotřebují a i s tou šedou 745i M7 by začaly jezdit. Taky by to chtělo tu další sesterskou modrou turbínu rozchodit, vedle sebe by vypadaly úžasně. V lednu jsem ji posunul, nastartoval tu atmosféru M90, ty kola rc 18 nechal Honzovi, zrenovoval jsem k ní Alpiny 17 dvourozměr. Jestli to dotáhnu, bude skvělí kus v provozu. Celkově se mi daří držet v suchu celkem 36 vozů, ty ostatní bohužel musí být venku, ale jsou na asfaltu. Jestli to dopadne, zastřeším ještě tento rok část venkovního prostoru cca pro 10 aut. Je to náročné jak na čas, tak i na finance, skvělé je, že kluci z Velvar mi přislíbily, že mi přijdou pomoct, až se do toho dám. Půjde to o hodně rychleji, ještě mi chybí krytina, uvidím co seženu.
Přílohy
P1470535.JPG
mnoho zraloku a bmw6klub.cz bmwtuning.cz
Uživatelský avatar
jirina
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1205
Registrován: neděle 15.11.2009 23:22:18
Bydliště: Klecany

Předchozí

Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron