Vzkaz pro debila v X5

co jen chcete..

Vzkaz pro debila v X5

Příspěvekod Afterburner » neděle 29.12.2019 21:35:20

Bohužel neplatim za bmwklub, takže nemůžu poslat tam, kde by se asi hodilo víc, ale můžete mi to tam někdo nasdílet, případně se poptat ve svém okolí:

Pokud někdo znáte chudáka s bílým BMW X5 M50d RZ: 7AM 7777, tak mu prosím vyřiďte, že mu v rychlosti 70 km/h na úseku s maximálkou 50 km/h opravdu nebudu uhýbat do pruhu, kde ostatní jedou max 40 km/h. A že mi to vpředu po renovaci taky hezky svítí. A že by si měl nastudovat pravidla, protože by zjistil, že jízda vpravo je nařízená jen na silnicích mimo obec, takže ve městě si můžu jet v pruhu, v jakém uznám za vhodné. A že když už chce na "50" machrovat tim, že mu to jede kilo, tak by aspoň měl tu Prahu trochu znát a vědět, kam se řadit, protože na prvních světlech ho nakonec díky jeho tuposti stejně polovina aut jedoucích předpisově předjede. A jestli i přesto chce jezdit jako dement, tak ať si koupí nějaký jiný auto a nedělá ostudu, na kterou pak doplácíme my všichni s BMW.
Děkuji
Obrázek
Uživatelský avatar
Afterburner
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: středa 11.11.2009 19:14:36
Bydliště: Praha

Re: Vzkaz pro debila v X5

Příspěvekod Samsa » neděle 29.12.2019 22:01:19

Afterburner píše:Bohužel neplatim za bmwklub, takže nemůžu poslat tam, kde by se asi hodilo víc, ale můžete mi to tam někdo nasdílet, případně se poptat ve svém okolí:

Pokud někdo znáte chudáka s bílým BMW X5 M50d RZ: 7AM 7777, tak mu prosím vyřiďte, že mu v rychlosti 70 km/h na úseku s maximálkou 50 km/h opravdu nebudu uhýbat do pruhu, kde ostatní jedou max 40 km/h. A že mi to vpředu po renovaci taky hezky svítí. A že by si měl nastudovat pravidla, protože by zjistil, že jízda vpravo je nařízená jen na silnicích mimo obec, takže ve městě si můžu jet v pruhu, v jakém uznám za vhodné. A že když už chce na "50" machrovat tim, že mu to jede kilo, tak by aspoň měl tu Prahu trochu znát a vědět, kam se řadit, protože na prvních světlech ho nakonec díky jeho tuposti stejně polovina aut jedoucích předpisově předjede. A jestli i přesto chce jezdit jako dement, tak ať si koupí nějaký jiný auto a nedělá ostudu, na kterou pak doplácíme my všichni s BMW.
Děkuji

Spěchal do Penáče aby sehnal akční raut a tys mu neuhnul, vždyť ta RZ tě musela ťuknou do závitů, to už něco o "vrchnosti" vypovídá. Myslím, že už jsem tu značku taky kdysi zmerčil někde na JS. Ony ty M50d rádi odchází na spodek, tak třeba boží mlýny zamelou.
BMW 635csiA 1987
Samsa
žralokář
 
Příspěvky: 494
Registrován: neděle 29.12.2013 00:09:32
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Vzkaz pro debila v X5

Příspěvekod bmind » sobota 11.04.2020 05:17:34

Já každého nechám jet. Mně to zařazení do pomalého na tu chvíli nic neudělá a když chce jet, ať jede...

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
628CSi - 1985/12 – Modleme se 1-7-5-11-3-9-6-12-2-8-4-10...
Uživatelský avatar
bmind
žralok
 
Příspěvky: 194
Registrován: pondělí 16.03.2009 00:39:44
Bydliště: Olomouc


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron