Vyměním motor

prodej dílů

Vyměním motor

Příspěvekod pitrisek » úterý 19.10.2010 22:37:47

Sháním někoho,kdo by vyměnil kompletní,funkční motor 2,5 nebo 3l naftu,nejlépe z 5ky s turbem se vším,co je potřeba,aby běžel za motor 528I+možno ještě jeden motor na díly(mrtvá vahadla 4. válce,jinak do poslední chvíle před sundáním hlavy funkční)

Prípadně prodám benzína a naftu koupím.
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Alois » středa 20.10.2010 12:52:10

Bože... akk
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava

Re: Vyměním motor

Příspěvekod pitrisek » středa 20.10.2010 15:00:57

jaký bože Alois? tak ho kup nebo vymen a nepis sem blbosti
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Alois » středa 20.10.2010 22:46:59

Já blbosti možná píšu a ty je děláš, už třetí se chystáš udělat... aii
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava

Re: Vyměním motor

Příspěvekod pitrisek » středa 20.10.2010 23:26:07

A ktere byly ty predchozi 2?
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Alois » čtvrtek 21.10.2010 11:24:41

První ta e30, pak e28 v matu atd. a teď e28 2.5d/3.0d....

Věnuj ty peníze radši originalitě a stavu, než zástavbám motorů a podobným tuzingům, nedotáhnutým do konce.

Uvidíš, stejně k tomu dojdeš, ale asi později. Nemyslím to špatně, ale je mi těch aut líto... Když se na to podíváš z jiné stránky, může být milovaným autem a klenotem i e30 316i...
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava

Re: Vyměním motor

Příspěvekod pitrisek » čtvrtek 21.10.2010 20:49:49

Nezlob se,ale pro me je priorita,aby to auto jelo a fungovalo po technicke strance. Na vzhled to nejezdi. Jinak nevim a jakem matu tu pises? Nikdy jsem automat nechtel.
30 jela jak hovado,jen nebylo doresene zataceni a nebyly finance. Taky jsem ji vymenil za tu 28. Ted uz vim,ze kdyby byla predni naprava z e34,ktera je sirsi nez e28,tak by to bylo ok.
A po case jsem dospel k nazoru,ze nafta ma oproti benzinu budoucnost.
4 valec neni motor a 16ka uz vubec ne. to bych tam rovnou mohl dat motorek z ostrikovacu nebo slapky.
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Míšánek » čtvrtek 21.10.2010 21:32:48

Alois píše:První ta e30, pak e28 v matu atd. a teď e28 2.5d/3.0d....

Věnuj ty peníze radši originalitě a stavu, než zástavbám motorů a podobným tuzingům, nedotáhnutým do konce.

Uvidíš, stejně k tomu dojdeš, ale asi později. Nemyslím to špatně, ale je mi těch aut líto... Když se na to podíváš z jiné stránky, může být milovaným autem a klenotem i e30 316i...
někdy mi nad těma tvýma názorama zůstává rozum stát bll

proč nazýváš zástavbu jiného, evolučně vyspělejšího motoru takovým hanlivým výrazem jako je tuzing? Pochop jednu věc - ne každý jsme až tak postižený, aby sme auto měli za každou cenu v origo stavu pokud možno i s origo šroubama na kola, chápeš? To že ty máš všechno origo neznamená, že jsi teď sežral veškerou moudrost světa a teď cokoliv jiného, jakýkoliv jiný žralok je prostě tuzing. Myslím si, že vzít auto, nacpat tam motor, pro který je už to auto postaveno a pak jej jenom leštit tady dokáže každý. Ale trochu inovovat, přemýšlet u toho aby to fungovalo je řekl bych jiná liga. Takže prosím nesuď ostatní lidi pouze podle tvého vždy bezchybného názoru.

A ano, reaguji tady na ten blitek mimo jiné i proto, protože se mně to svým způsobem dotklo. Já se totiž můžu na origo stav taky pěkně vysrat -to auto stavím hlavně pro sebe a svoji radost, plním (resp. se spíš pokouším) si tím svoje sny a ne každý máme ty sny stejné (naštěstí), takže vážně nevim, proč máš potřebu neustále moralizovat a rozšiřovat tady svoje rádoby poučné myšlenkové pochody co se tohoto týče.

Jinak pitrisku, pokud se bude konat 3,0D tak rozhodně držím palce a hlavně budu čekat report, zajímá mně to hodně. Já osobně jsem si na commonrail netroufl a asi ani netroufnu, šel jsem o level niž abb určitě mě napiš aspoň sz, jak to probíhá
Naposledy upravil Míšánek dne čtvrtek 21.10.2010 22:26:19, celkově upraveno 1
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Re: Vyměním motor

Příspěvekod pitrisek » čtvrtek 21.10.2010 22:03:02

Misanku,dekuju za moralni podporu. Netvrdim,ze auta v original stavu nemaji sve kouzlo,ale neni to muj styl,ani vkus. Uz jen ty origo narazniky jsou silene att
Uvidime jak se to vyvrbi a jaky motor se objevi na obzoru. Jinak ti samozrejme poskytnu veskere informace o prestavbe.
Jsem rad,ze nejsem sam,kdo premysli jako ja. ayy
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Alois » čtvrtek 21.10.2010 22:36:27

Míšánek píše:
Alois píše:První ta e30, pak e28 v matu atd. a teď e28 2.5d/3.0d....

Věnuj ty peníze radši originalitě a stavu, než zástavbám motorů a podobným tuzingům, nedotáhnutým do konce.

Uvidíš, stejně k tomu dojdeš, ale asi později. Nemyslím to špatně, ale je mi těch aut líto... Když se na to podíváš z jiné stránky, může být milovaným autem a klenotem i e30 316i...
někdy mi nad těma tvýma názorama zůstává rozum stát bll

proč nazýváš zástavbu jiného, evolučně vyspělejšího motoru takovým hanlivým výrazem jako je tuzing? Pochop jednu věc - ne každý jsme až tak postižený, aby sme auto měli za každou cenu v origo stavu pokud možno i s origo šroubama na kola, chápeš? To že ty máš všechno origo neznamená, že jsi teď sežral veškerou moudrost světa a teď cokoliv jiného, jakýkoliv jiný žralok je prostě tuzing. Myslím si, že vzít auto, nacpat tam motor, pro který je už to auto postaveno a pak jej jenom leštit tady dokáže každý. Ale trochu inovovat, přemýšlet u toho aby to fungovalo je řekl bych jiná liga. Takže prosím nesuď ostatní lidi pouze podle tvého vždy bezchybného názoru.

A ano, reaguji tady na ten blitek mimo jiné i proto, protože se mně to svým způsobem dotklo. Já se totiž můžu na origo stav taky pěkně vysrat -to auto stavím hlavně pro sebe a svoji radost, plním (resp. se spíš pokouším) si tím svoje sny a ne každý máme ty sny stejné (naštěstí), takže vážně nevim, proč máš potřebu neustále moralizovat a rozšiřovat tady svoje rádoby poučné myšlenkové pochody co se tohoto týče.

Jinak pitrisku, pokud se bude konat 3,0D tak rozhodně držím palce a hlavně budu čekat report, zajímá mně to hodně. Já osobně jsem si na commonrail netroufl a asi ani netroufnu, šel jsem o level niž abb určitě mě napiš aspoň sz, jak to probíhá


Tak bezchybný jako ty nejsem... agg

Máš ve všem jako vždycky pravdu, přesně jsem věděl, že se ozveš.. Už se uklidni, nemám náladu se hádat, řekl jsem mu svůj názor v přátelském stylu..veškerou moudrost světa si sežral tak ty..

Máš pravdu 3.0d je ta správná cesta.. bww ayy
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Hanis325 » čtvrtek 21.10.2010 23:27:54

Pitrisek ty si zas chytry jak radio ,,takove upravy směřujou spíš do škod ne do hodnoty peněz .Si musel stravit na te e30 hodin a hodin prace kterou ti nikdo nezaplatil myslím si že kdyby ta e30 byla v origo stavu klidně v 16tce ktera podle tebe nejede nebo spíš jede jak motorek s odstřikovaču tak by to auto někdo koupí a klidně za něho těch 30tis da a ne davat na auto nesmyslene spojlery a napravy s e28 přitom e30 ma podle mě určite vychytanější řizení hřebenove a ne šnekove jak je u e28 jo a s toho maleho filrtu ktery je metr od nasavače vzduchu to byl taky asi tuning ala ty že ..No a o tom vyfuku přitahnutem na dratku co trči u zadních kol přes šibr zaplacany tmelem nevím nevím jestli ty tvoje upravy jsou k něčemu dobry víš co dej si kafe a pouvažuj nad tím co dělaš ann Jínak s 3,0d vam přeju všem hezkou praci vyděl si třeba pitrisku e39 530d ze spod třeba jen vyfuk koukni někdy jestli maš možnost nebo tam radši dobastliš nějaky pod prah v tvojem stylu .
Uživatelský avatar
Hanis325
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1759
Registrován: čtvrtek 30.10.2008 17:34:02
Bydliště: Dědina 12km pod Mnichovem :-)

Re: Vyměním motor

Příspěvekod pitrisek » pátek 22.10.2010 13:53:54

hanis325: Hele ty chytraku. Ode me slo auto k Tunakovi. Vejfuk pod prahem,privazanej dratkem,spoiler,kridlo a ten trapnej malej filtr je jeho prace. Sibr byl nalepenej,ale aby to k necemu vypadalo,tak je potreba to zakytovat a pak to prebrousit(to uz jsem nestihl). Coz ty asi evidentne nevis. Takze si spis ty hod hodne studenou sprchu a dej se do klidu,kdyz nevis co rikas.
Pak mel jeste auto nekdo z moravy a co na nem kdo dobastlil,to uz neni muj problem. Tunakovi za to nekdo 25 litru dal a pochybuju,ze ti dneska nekdo vysoli 30 za 16ku.
A jinak to rizeni: O tom se da polemizovat. Treba hreben Z (ne S jak ty porad chytre pises) E30 se servem je pri rychle jizde naprosto nepresny. A myslim si,ze nejsem sam,kdo to potvrdi. Bez serva je to na . . pri parkovani a pri boku na prerazeni prstu. Rizeni z E28 je sice ve starem provedeni,ale nepresnost nema a navic ma daleko vetsi rejd,tim padem i mensi polomer otaceni a lip se s nim jezdi bokem. Nehlede na to,ze je tu spousta lidi,co laboruje nad rozteci 5x120. Naprava z E28 je sirkove temer identicka s E30. Na hlavni kotevni srouby sedi,je pouze potreba predelat domky tlumicu konec prahu. S predkem uz je problem,ktery jsem do znacne miry vyresil,tak nevim o co ti jde. Az zacnes misto remcani neco delat a nekam to povede,tak se muzeme bavit. Jestli mas komplexy,ze nic nedokazes,tak si je jdi resit jinam. Dik.

Na E39 zatim nebyla moznost se podrobneji podivat,ale az bude,podivam se,neboj. Navic nic neni nemozne.

Tak kdo je chytry jak radio? Patrne jen ty.
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Hanis325 » pátek 22.10.2010 15:05:29

Jasny no nevím kdo ma humusy auta neumí je prodat však ten paskvil v e30 neděla asi vubec nikomu dobrotu proč myslíš že za pul roku to vystřidalo asi 4majitele .Hlavně že ty umíš vše e28 nastříkat do matu a sundat s ni narazníky umí každy blbec víš ja to směřuju trochu jinam...Dej si do e28 3litr D a bud štastny přeju hodně štestí a pevne nervy .V tobě je problem že ty auta kurvíš myslíš si že si postavil nějakou e30 s napravama a motorem s e28 že si zežral svět se dívej kde ted je a co s ní je věřím tomu že ty prachy co si do toho dal se ti určitě nevratily a to nepočitam praci
Uživatelský avatar
Hanis325
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1759
Registrován: čtvrtek 30.10.2008 17:34:02
Bydliště: Dědina 12km pod Mnichovem :-)

Re: Vyměním motor

Příspěvekod pitrisek » sobota 23.10.2010 12:46:02

Jo hochu,kdyz delas auto,nikdy se ti investice ani prace na nem nevrati. To vi i maly dite. A kdybys neustale nemlel pitchoviny a vedel detaily,tak bys vedel,ze jsem ze dvou aut udelal jedno funkcni a ze ani na jednom narazniky nebyly. Tim padem nebyl duvod je sundavat,jak to podle tebe umi kazdej blbec. To ze je kara v cernem matu,to byla moje volba. Me se to tak libi,ne proto aby se libila zrovna tobe. Stejne o ni nemas zajem,jen tu bezpredmetne kydas.
A co si do toho naseru za motor,to je taky moje vec. Na youtube je E28 z polska a je v ni V8 z M5. Jede to jako svin a na polaky nedrzkujes,nehledas jejich ofiko stranky a nezasiras jim inzerci nebo forum obdobnejma slintama jako tady.
Na te 30 byla jen spatne vyresena predni naprava,jinak to vsechno makalo. A proc uz mela tolik majitelu? Ptz asi kazdej neni jako ja,aby na tom delal celou zimu v nevytapeny garazi v -10,kazdej den po skole a laboroval,jak by to asi melo byt,aby to fungovalo. Pak zjistil,ze to je na h . . . . a zas to predelaval. Ne kazdej ma koule na to neco dokazat. Co jsi dokazal ty? Chybel ti v aute popelnik,tak jsi lovil,nasel,nechal si ho poslat a bez namahy ho tam dal,ptz tam patril a tim padem tam sedel? Tak to teda klobouk dolu. bmm
30 ode mne sla v tomhle stavu:
http://pitriseke30.rajce.idnes.cz/Moje_bejvala_hracka/#Obraz0153.jpg
Taky mi tu z ni zbylocca 22m bezesvy trubky,pripraveny na ram. Jenze uz na to nebyly finance. Kdyz se 28 neproda,tak ten ram udelam,ke tvemu zdeseni,do ni.


ostatni fotky ze stavby E30 a E28 tady,pane moralisto:
http://pitriseke30.rajce.idnes.cz/Moje_bejvala_hracka/

http://pitriseke30.rajce.idnes.cz/Nejno ... t-na_dily/


http://pitriseke30.rajce.idnes.cz/Nejnovejsi_projekt/

Tot ode mne. Dale uz se s evidentne,, inteligentnejsim" clovekem,nez jsem ja,nemam o cem bavit.
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: Vyměním motor

Příspěvekod Míšánek » sobota 23.10.2010 18:16:35

No vidim že už je tady opravadu zbytečné na cokoliv reagovat a psát tu proslovy s vysvětlením lidem smýšlejícím trochu jinak...
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Další

Zpět na PRODÁM DÍLY

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron