servo na e21

E21 a předchůdci 1500 - 2002

servo na e21

Příspěvekod Latis » pondělí 20.06.2011 19:40:03

cau lidi mam takovej problem dal jsem si na e21 servo rizeni ale nevim jestli mam dobre zapojene hadice nevite nekdo jak to zapojit? ktera hadice je tlakova a ktera je zpatecka do nadobky? ja sem to zapojil tak ze -horni vystup s pumpy mam s hornim vstupem na rizeni a spodni vystup s pumpy mam se spodnim vtupem do rizeni a nefunguje mi to. Tece mi fest olej kolem tycky rizeni a neservuje to vubec. jsou tam rozdilne prumery holendru dva mensi a dva vetsi. prosim poradte potrebuju to zprovoznit do vikendu diky moc za kazdou radu
Latis
žraločí ploutev
 
Příspěvky: 41
Registrován: čtvrtek 05.07.2007 19:29:14
Bydliště: Olomouc

Re: servo na e21

Příspěvekod jaryn » středa 22.06.2011 08:25:44

Nevím teď úplně přesně, ale na vrchní vstup čerpadla by měla přijít hadice od vyrovnávací nárdžky, spodní vývod čerpadla na spodní vstup do serva a vrchní vstup do serva zase do vyrovnávací nádržky. jak říkaš, jsou tam rozdílný šrouby a jinak to na tom servu ani zapojit nepůjde, ledaže by jsi měl nějak zpřeházený ovládací trubky na servu. Hlavní problém ale vidím v tom, že Ti to leje kolem tyče, páč to smrdí přetěsňováním serva. Jestli se to někde válelo vysunutý a ještě s poškozenou manžetou, tak může být chycená rzí hřebenová tyč a to se Ti pak vyplatí poohlédnout se po jiném servu protože to poškozený chromování Ti nový těsnění okamžitě vydrápe a jsi na tom stejně.
Uživatelský avatar
jaryn
žralokář
 
Příspěvky: 389
Registrován: čtvrtek 09.10.2008 23:31:44
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na TECHNIKA A SERVIS / ŘADA 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron