nejede to! proc?

E12 a E28

nejede to! proc?

Příspěvekod martak » čtvrtek 26.03.2009 10:52:06

zdravim potrebuju poradit mam BMW 524T tak prave vstrik mi nejak prosakuje je cely od nafty a hlavne ted z niceho nic najednou zpadava nafta a kdyz vemu za pumpicku tak mackam normalne tam jde nafta ale pochvili tece z pumpicky strasne nafty pak startuju a na potreti startovani + seslapovani pedalu to naskoci a pak pochvili zase chcipne a nafta tam neni zase v hadicce co je spatne? myslis ze je spatna pumpicka + filtr nebo jen ty vstriky ? a kdyz uz jsem v tom tak bych se chtel zeptat kolik by stalo toto: pretesnit cely motor, sestelovat,vymenit oleje,diferencial,rozvody atd takovy hlavni aby mi dobre slapal motor + spojku a pokud mozno bych si to sehnal ty veci a nebo ze bych to koupil u tebe + namontovani atd... a hlavne potrebuju vedet cenu pribliznou nebo tak neco abych se mohl orieontovat podle penez a ty ceny diky predem za odpoved.
martak
 
Příspěvky: 7
Registrován: neděle 14.09.2008 11:16:11

Re: nejede to! proc?

Příspěvekod Míšánek » pátek 27.03.2009 20:31:08

Máš prasklou nembránu u te ruční pumpy,tak proto to nejede,protože si to přisává vzduch.Doporučuju vyměnit za přírubu z e34,kde tato pumpa uz není a tím pádem je menší riziko,že se to zas vysere :wink:
jo a příště to kdyžtak napiš do správné sekce :)
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod


Zpět na TECHNIKA A SERVIS / ŘADA 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron