smazat vyreseno! diky

E12 a E28

smazat vyreseno! diky

Příspěvekod bmwE28 » sobota 13.07.2013 13:36:41

Ahoj ,žralokáři

mám e28 35i na plyn a jednou takhle jsem palil gumy asi 30minut v kuse(C drapaky :D) při 30stupnich vedra.Do poslední chvíle to nevařilo,pak rána a pára.Po ohledání jsem zjistil že mi vylítla hadice,prasklo kolínko od BRC předehřevu plynu(takový válec).Hned jak to vylítlo koukal jsem ,že je teplota na max.(samozřejme jsem to chcípnul ihned jak to vybouchlo) ,takže podle me to jen rychle vyskočilo jak ulitla ta hadice.

Nicméně,jsem vyndal ten BRC válec a po rozebráni jsem ho komplet vyčistil a repasoval.Takže jsem tam vrátil prakticky nový válec a nechladilo to.Přišlo mi že se v tom ta voda netoči,protože když jsem povolil ten odvzdušnovací šroubek tak z toho proste šla max pára .
Tak jsem vyměnil vodní pumpu a termostat,dnes po nastartování to opet proste "neplivalo" vodu a proste by se to nejspis za chvili zase uvařilo.Z baňky na vodu my to občas vracelo vodu.

Může být těsnění pod hlavou,ale myslim že m30 je poctivej motor a že sem to ani pořádně neuvařil a i kdyby to voda by se v tom točila.Je mi jasný že to nejspíš bude nějaká blbost.Prostě to do poslední chvíle jelo a po výměně ne? Já nevim jestli tam není něco od plynu co to třeba blokuje.

Rada od někoho kdo má taky slavný LPG na m30 a už to třeba řešil by byla fajn.Ale samozřejmě jákakoli rada by byla super.Diky moc.
Naposledy upravil bmwE28 dne pondělí 12.08.2013 09:47:25, celkově upraveno 1
bmwE28
malej žralok
 
Příspěvky: 56
Registrován: pátek 11.05.2012 17:13:49

Re: pomoc!!! 535i e28 nechladi...

Příspěvekod pitrisek » neděle 14.07.2013 14:54:31

Vsechny m30 jsou choulostivy na chlazeni. A tzim,ze jsi to hned chcipnul,tak jsi tomu taky nepridal,ackoliv uz to bylo jedno. Samo od sebe to taky nevylitlo. Uz to bylo nacaty a ty jsi to tim kravenim pouze dojebal. V lepsim pripade to bude jen tesneni,v horsim prdla makovice.
pitrisek
žralokář
 
Příspěvky: 388
Registrován: pondělí 07.06.2010 10:59:58

Re: pomoc!!! 535i e28 nechladi...

Příspěvekod bmwE28 » pondělí 12.08.2013 09:47:04

Tak pro skeptiky: třiapule stara litina....jsem vedel ze stim nic neni,nalil jsem tam 8 litru horem,zacala se tocit a svete div se jede jak nova :D uz zas drifti jak za mlada...diky
bmwE28
malej žralok
 
Příspěvky: 56
Registrován: pátek 11.05.2012 17:13:49


Zpět na TECHNIKA A SERVIS / ŘADA 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron