Váha M30

E9 a E24

Váha M30

Příspěvekod Klakson » čtvrtek 25.08.2011 22:22:55

Ahoj, mám dotaz ohledně váhy na M30 motory. Jaký je rozdíl mezi váhou na novější typ motoru s katem a na starší bez katu? všiml jsem si pouze že váha na starší typ motoru má pouze 4 piny ale i jiné čidlo před klapkou.

děkuji za rady
Klakson
malej žralok
 
Příspěvky: 62
Registrován: úterý 24.02.2009 10:22:32
Bydliště: Trutnov

Re: Váha M30

Příspěvekod Klakson » neděle 28.08.2011 11:20:05

nikdo nic? mám totiž 218ps motor bez kat s elektrikou z 211ps s katem, váha byla asi taky upravena, pořídíl jsem si origo váhu k původnímu motoru a s tou motor naskočí a ihned chcípne. Vše dřív perfektně fungoval až teď najednou když chci přidat plyn tak se motor udusí, když váhu odpojím tak jde do otáček dobře, aby to vubec jezdilo musel jsem pohnout s jazýčkem v původní váze, akorát že motor nejede tak jak by měl, pouze to jede mezi 3000 až 4500 otáček, potom od 5000 ot. to jede jak 1,6, je mě jasný že to je kůli tomu že jsem nyní pohnoul jazíčkem, takže jenom pro informaci, kdyby někdo poradil byl bych vděčný. Rozdíl mezi mou původní váhou a novou je v čidle před klapkou, má váha mám čidlo v plastové černé kleci, ta nová má čidlo zalité v hnědé hmotě, dá se přehodit? mohl by být problém v tom čidlu?
Motor už jsem takto koupil, takže jsem to nestavěl.
Klakson
malej žralok
 
Příspěvky: 62
Registrován: úterý 24.02.2009 10:22:32
Bydliště: Trutnov


Zpět na TECHNIKA A SERVIS / ŘADA 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron