e23 prutok

E23

e23 prutok

Příspěvekod Zelva » sobota 08.11.2014 20:43:01

Ahoj hosi, mam trosku problem.
protika mi voda skrz ty 2 bubny (nevim presny nazev), ktere jsou pod prednim sklem a abych se dostal k jadru problemu, potrebuji je sundat dolu..
Chtel jsem se zeptat, jestli nemate nejakou radu, jak je vyndat?? Kdyz jsem se o to pokousel, bylo to bez uspechu a nechtel jsem to vylozene fyzickou silou tahat ven, pravdepodobne bych je ponicil.
nevim, jestli by pro me nebylo lepsi sundat celou palubku a vsecko, nebo jestli musim sundat sklo, abych se tam dostal.. jsem dost lajk, ale utesnit to zvladnu. jen to nemuzu sundat :D Obrázek
e23 728i 83 Hotovson. Oujé
Uživatelský avatar
Zelva
žraločí ploutev
 
Příspěvky: 43
Registrován: středa 22.10.2014 10:35:29
Bydliště: Říčany

Re: e23 prutok

Příspěvekod Bohouš » neděle 09.11.2014 15:12:42

Ahoj. Ty 2 "bubny" = ventilátor topení, ale řekl bych, že zkrz ně to neteče. jsou ve vzduchu. prohlídni katalog snad ti to pomůže.

http://cz.bmwfans.info/parts-catalog/E2 ... ditioning/
Uživatelský avatar
Bohouš
malej žralok
 
Příspěvky: 93
Registrován: úterý 15.04.2014 20:54:16
Bydliště: Rokycany

Re: e23 prutok

Příspěvekod Zelva » neděle 09.11.2014 15:30:26

Ahoj
Vim, ze skrze ten ventilator to nejde, jde to nekde pod tim kolem toho odtokoveho kanalku(potreboval jsem to sundat, abych tam alespon videl, co se deje.. Sundat se mi to povedlo, ale v celem odtekovem kanalku bylo ranec bordelu, ktery branil vode v odtekani, to jsem teda vycistil(chvili jsem mel radost, ze to bylo jen tou spinou). Prolil jsem to asi 2 litry vody, ale po chvilce jsem stejne nasel curek vody, ktery sel na stredu pod palubkou dolu k spolujezdci, cize toho budu muset sundat vic. Dekuji za manualek, zkusim ho prostudovat a pustim se zas do toho.
e23 728i 83 Hotovson. Oujé
Uživatelský avatar
Zelva
žraločí ploutev
 
Příspěvky: 43
Registrován: středa 22.10.2014 10:35:29
Bydliště: Říčany


Zpět na TECHNIKA A SERVIS / ŘADA 7

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron