Kocicak:-)

prodej nesouvisejících věcí...

Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » úterý 10.01.2012 19:56:06

Takze vazeni, je to celkem utopie to je mi od zacatku jasne. Na druhou stranu to muze nekoho motivovat k fajn vyletu. Prodam sveho kocicaka, necht se chci vratit asi zpet k !starym! BMW:-) Nejvetsi orisek je ze auto je u me v seville, dojelo sem po svch a po svych i odjede, jedna se o mk1 na papirech z 78 roku na 1,7 ale mam k tomu i origo stitek a rakouske papiry i s puvodnima fotkama. Ve skutecnosti je to 2,0. Bylo tu celkem nedavno tak myslim ze neni potreba vypisovat. Vse podstatne je v topicu kocicak.

Neduhy: Je deravej chladic ale dolejvam jednou za cca 900 km takze nic strasneho. Auto nevari. Je praskle tesneni pod vanou, mam nove, dam ale olej taky takrka nemizi. Auto nema odhlucnenej motor, to jsem nedelal proste jsem si zvykl. Spis nez hluk je problem to vedro co z nej jde do auta. Co se mi na nem nelibi je, ze na zadnich dverich ma zvenku zavarene kliky. takze se otviraji jen zevnitr:-( ale kdo chce poradi si. Auto neni ve origo stavu. Modra barva je asi hamerite, na druhou stranu je diky tomu takrka bez koroze. Co by chtelo casem udelat je asi vejfuk....

Klady: Nejvetsi klad, ale to tu vsichni vedi, je ten, ze vsude budi pozornost. Kam prijede, vsichni se jdou podivat. Vcetne policajtu, kteri me obcas zastavi a chteji si to jen prohlednout. Neveri ze to jede az z La Republica Checa:-)Pokutovali me za rychlost jen jednou, na 80 jsem jel 85 a rozjozdel jsem se do dlouheho tahleho kopce. Hajzlove, 50 eur... Diferak ani prevodovka nehuci, kardan nezvoni. Meli by byt po repasi. Motor je PRY puvodni, ale jede jak drak. 120 neni problem (ale pak to zere). V aute jsou dve postele. 2*1,8m?? ma vnitrni osvetleni, ma vevnitr intimni osvetleni a ma vetracek, ma origo oteviraci strechu, plovouci podlahu, otocna sedacka spolujezdce, CD s MP3, nejaky vesacek, nova baterka a ty papiry z 1,7 jsou BEZ EKODANE!!!!!

Auto celou cestu zvladlo bez vaznejsich problemu, menil jsem akorat svice, ktere jsem podcenil, a prasklo mi lanko spojky, to jsem neovlivnil. Auto se mnou projelo cca uz 10 000 km, a to v urovni od Prahy az po nejjiznejsi misto Cadiz a Malaga. Ted se chystame na gibraltar.

Vim, ze je to utopie, ovsem treba nekdo bude rad udelat si vylet. Do cech se to s nim da zvladnout do tri dnu. Za tyden si udelate krasnej vylet. Hlavne kam zastavite, tam spite. Kdyby mel nekdo jakekoli otazky ptejte se.

http://www.fordever.cz/forum/viewtopic.php?t=8463
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Domluvil jsem, jedu dal:-)

Parek

Jo auto ma nejaky prukaz veterana, platnost je myslim prosla ale v pojistovne mi to vzali takze 1/12 ruceni. Kdyby nekdo chtel menit za neco zajimaveho nebranim se.... potrebuju ale spise neco na denni jezdeni...
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod Afterburner » středa 11.01.2012 01:55:00

Hoj, mam te´d trochu lepší vztahy s EasyJet a zrovna plánuju na jaro cestu do Sevilly k Airbus Military. Kočičák se mi líbí, ale nelíbí se mi tolik závad, takže pro mě by musel být opravdu za nějakou symbolickou cenu. Každopádně pokud bych se v Seville nebo Gibraltaru (tam se taky chystam) v dohledný době objevil, dam vědět. Případně bych mohl i někomu auto dovézt zpět do ČR, jelikož letenky bych neřešil. Ale vidim to nejdřív tak na březen.
Tom
Obrázek
Uživatelský avatar
Afterburner
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: středa 11.11.2009 19:14:36
Bydliště: Praha

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » středa 11.01.2012 09:02:45

Ahoj, hele docela me prekvapilo kolik lidi se ozyva. ja to nadhodill, spise jako srandu a na ford foru mi chodej neustale sz...

Jinak se urcite stav a dame alespon cervecu. Na gibraltar se taky chastam a asi taky brezen.... ted zkouskovy
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » středa 11.01.2012 15:16:10

jinak to auto ma komplet historii coz u 40 let staryho auta je krasa:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod Hanis325 » středa 11.01.2012 17:44:45

To je sice pěkné párku

Ale každy by o to měl zájem možná v ČR ale kdo ti pojede někde do Sevilly to už si to mužou rovnou dovezt s DE kde to budou mít kratší add


Jinak je to krásnej stroj


V cabriu e30 se teda moc dobře nevyspíš o proti fordu bnn
Uživatelský avatar
Hanis325
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1759
Registrován: čtvrtek 30.10.2008 17:34:02
Bydliště: Dědina 12km pod Mnichovem :-)

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » středa 11.01.2012 20:28:15

Hanis, me je to vsechno jasne:-) Tohle melo bejt spis podniceni pro nekoho kdo by mel chut udelat si vylet. Necekal jsem, ze se nekdo chytne. Spis me prekvapilo ze se vubec nekdo chytil:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » úterý 17.01.2012 20:15:46

Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » pondělí 23.01.2012 21:22:35

Akt, kdo by chtel video startu za studena a toho jak jde motor neni problem. Ozvalo se par lidi... tak snad si ho nekdo vezme. Za 2 - 5 tisic z nej jde udelat zase bomba kara. Spanele ho tady chteji na dily, to mi prijde skoda ho rezat.
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » pátek 03.02.2012 22:01:14

takze, delam tady trosku rozborku. Rozhodl jsem se, ze na dily ho spanelum nedam. Motor jde vena jde komplet na pretesneni. nove svice, kabely, je novy rozdelovac. Prisla nova baterka. Auto ted bude 14 dni az 3 tydny nepojizdne...
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » čtvrtek 09.02.2012 12:17:34

tak koncem brezna bude mozny auto privezt do cech... neduhy co se vody a oleje tyce budou odstraneny
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Kocicak:-)

Příspěvekod PÁREK » neděle 25.03.2012 14:44:46

Abyste nerekli ze se nic nedelo, auto je pretesnene, lepereceno nove teneni pod hlavou, vanou, nova vodni pumpa, olej, svicky, starter, rozdelovac, baterka, nejaky kabel... Nekde ale olej stale ukapava, kde nevim. A uz to resit nebudu. Auto chyta na drc a jede o poznani mnohem lepe. Co je aktualne potreba: nove pneu a technicka. Pak neni problem dal razit krizem krazem evropou:-) Zajemce mam z cech:-) tak pujde snad do dobrych rukou:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55


Zpět na PRODÁM (NA) NEŽRALOKA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron