další spíše pracovní žralok

žraloci z inzerátů, jiných fór, aukcí..

další spíše pracovní žralok

Příspěvekod PÁREK » sobota 12.06.2010 14:24:33

Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: další spíše pracovní žralok

Příspěvekod Míšánek » úterý 15.06.2010 21:17:05

Tak tady tento kousek osobně vůbec nedoporučuju - nejenom, že je bordel v papírech ale hlavně auto je po smrti

To že nefunguje ani jeden z budíků, kromě palivoměru (kdoví jestli) bych pochopil. To že je tam místo origo příruby pro nafotvý filt nějaká mrdka z Forda, na které je našroubovaný poloviční filtr než je u m21 jsem sice už nepochopil, ale byl jsem ochoten to zkousnout. Nicméně už jsem trochu znervozněl když jsem zjistil, že auto jezdilo bůhví jak dlouho bez vzduchového filtru (dokonce ani prodávající netušil, že se tam filtr nekoná, což je fajn teda :) ). A nejvíc mně dostalo to, že ještě než jsem vyjel na zkušební "jízdu", tak jsem kontroloval olej a na risce jaksi žádný olej nebyl. Na můj dotaz jak je to možné že si toho nevšiml mě bylo odpovězeno tím, že to auto má chvilku a že takové věci ani nekontroloval ( aii ) - asi opravdu mechanik agg Nicméně po projíždce mě bylo hned jasné proč tam olej nebyl - motor je úplně chcíplý, akorát hulí jako prase a jede řekl bych hůř než atmosferická m21 - kroužky v piči. Divím se, že to vůbec mělo tlaky aspoň na to, aby se ta nafta ve spalovacím prostoru aspoň vznítila abb

Takže jsem vlastně jel 800 km a asi 10 hodin jenom kvůli tomu abych zjistil, že auto v údajně provozuschopném stavu je úplný sráč, který evidentně žere olej víc jak naftu, chčije mu vstřikovací čerpadlo, klepe vstřik na 1. válci a brzdy jsou těsně před výměnou. opravdu jediné plus je technická do příštího roku - pecka... bll Můj dojem byl takový, že jsem se bál abych s tim pelechem dojel z Liberce do Prahy, ne tak z Prahy ještě dalších 300 km. To´t vše, jenom varuji případné zájemce. Kdyby někdo chtěl víc info, ozvěte se
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Re: další spíše pracovní žralok

Příspěvekod JK » úterý 15.06.2010 23:26:00

........a kastlově je na tom jak simtě? kdyby to chtel nekdo jako dárce plechu ccc
Uživatelský avatar
JK
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2141
Registrován: sobota 14.07.2007 11:47:36
Bydliště: Klánovice + Dalkovice u Vlašimi

Re: další spíše pracovní žralok

Příspěvekod Míšánek » pátek 18.06.2010 17:02:19

Ty jo kastlově ani moc nevím - neprohližel jsem to nějak moc,protože mě o to ani nešlo,nicméně u předních hrnců pár hnilých míst,přední čelo bylo v pohodě se mně zdá(to podčelo bylo pěkné určitě) a zadní lemy byly myslím taky jete,ale nechci to tvrdit na 100%,jak říkám-nezkoumal jsem to,nebyla to moje priorita.Ale i tak by se mě to zdálo za 6,5 tyček docela dost za pár plechů...
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod


Zpět na ŽRALOCI ODJINUD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron