Zrejme Aloisuv vyprodej

žraloci z inzerátů, jiných fór, aukcí..

Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod PÁREK » pondělí 14.04.2014 21:16:37

Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod Kimlevap » pondělí 14.04.2014 21:20:40

Taky jsem to videl. Mercedes chápu, zbytek méně. Alois, prodáš mi 633 ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kimlevap
 
Příspěvky: 9
Registrován: sobota 04.08.2012 07:26:02

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod Afterburner » pondělí 14.04.2014 22:40:18

Álojze nemam moc rád, bo se mi navážel do mých topiků. aee Ale z mýho pohledu jsou jeho nabídky naprosto v pohodě, aspoň na první pohled. Zvláště pak E24 633CSi mi přijde velice zajímavá a skoro nechápu, že se ještě neprodala, i když samozřejmě naživo jsem neviděl. A červená 628CSi je taky moc hezká, i když ta už asi bude vzhledem k ceně vyžadovat čas, než se najde ten pravý majitel. Takže za mě - držim palce, ať jdou auta do dobrých rukou ayy
Obrázek
Uživatelský avatar
Afterburner
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: středa 11.11.2009 19:14:36
Bydliště: Praha

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod PÁREK » pondělí 14.04.2014 23:01:33

Vsak k cenam neni namitek. SPis je skoda, ze inzerce neprobehla i zde
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod jaryn » úterý 15.04.2014 10:27:27

Zrejme prave proto neprobehla tady, aby se vyhnul cenovym diskusim. Na forech totiz maji potrebu vyjadrovat se k cenam hlavne ti, kteri stejne nechteji nic koupit. ccc
Uživatelský avatar
jaryn
žralokář
 
Příspěvky: 389
Registrován: čtvrtek 09.10.2008 23:31:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod Fido » úterý 15.04.2014 11:13:25

Alois je rozený obchodník, tolik superlativů v jedné větě (natož v jednom inzerátu) se jen tak nevidí :-) Všechno je zkrátka výjimečně exkluzivní rarita a atrakce na silnici :D

Auta až na ex-Maxovu červenou 6ku neznám, ale dle fotek vypadají dobře. Pokud je taková i realita, cenové relace jsou naprosto OK.

Škoda, že nenabízí i moji bývalou M535i :-(
Fido
žraločí ploutev
 
Příspěvky: 39
Registrován: úterý 15.02.2011 12:08:00

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod Alois » úterý 15.04.2014 21:40:59

Fido: Tvá bývalá M535i není na prodej. Největší sranda je, že všechny superlativa jsou fakt. A ano, živím se jako obchodník, sám u sebe, myslím mimo automobilismus abb A 628csi jsi znal, už neznáš. Dost se změnila, za mého vlastnictví k ještě o hodně lepšímu stavu, i když se Igor staral hezky. Nemáš náhodou číslo na Igora? Nemůžu se mu dovolat, potřebuji s ním mluvit, na e30.cz nechodí a číslo už nemá.. Kdyžtak SZ, díky moc.
Á propos: ML designo - vím v ČR o jednom, SL r129 s panorama hardtopem - vím o třech...jedna kolem 2 milionu, druhá jde cenou k milionu. Kusy počítám včetně mých aut, takže tak..

Párek: Ale jaký výprodej, nevyváděj zase.. app Několik BMW a Mercedesů by mi zůstalo, i kdybych všechny auta v inzerci prodal. I ty ostatní budu časem inzerovat - varuji už předem abb

Vysvětlení... mám zase 17 aut, musím něco prodat. Občas mám plné zuby všechno parkovat, na každém autě řešit nějaké opravy - i když to nejsou ani tak opravy - jako detaily, hlídat na každém nějakou oděrku... Stejně si nedokážu představit např. 628csi a SL 320 prodat.. Je to na popud lidí v mém blízkém okolí. Nebylo by špatné mít jedno zánovní auto (které stále mám) a k tomu třeba dvě auta pro radost za daleko větší peníze. Místo toho "autoparku"....místo žehličky, která je dost zajímavá, ještě zajímavější - nějakou originál AMG a tak podobně... Mám v hledáčku dalších xy aut, ale už to nemám kam dávat, opět.

Popravdě, u čeho myslím prodej vážně, je 633csi a 520iA, plus jedno novější BMW u kterého se mi stará o prodej kamarád. To ostatní bych nazval pózou, místo prodeje.. abb Tak samo to je u mého CL55AMG a S classy - kterou jsem koupil nedávno. Stejně nějaký MB musí z kola ven, uvidíme..

Na fórech neinzeruji, protože to nemá moc smysl...
Naposledy upravil Alois dne středa 16.04.2014 01:11:20, celkově upraveno 1
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod janB10 » úterý 15.04.2014 23:03:36

To co píše Alois o počtu aut a,že raději jedno bombový podle mě dává smysl.Nazval bych to spíš "reorganizace sbírky" NE výprodej.Z podobných důvodů se obávám naskočit do něčeho jiného než E24 a taky bych pustil Alpinu B10.Asi si vezmu příklad a pustím ji taky na Bazoš.E32 740i je již v dobrých rukou v Brně,tak se třeba někdo najde kdo ji možná koupí nebo vymění. H
E24 M635csi "eMko" | E24 "Bobííš II" skoro Alpina| a další BMW
http://mycgarage.com
Obrázek
Uživatelský avatar
janB10
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 593
Registrován: čtvrtek 29.11.2012 18:41:52
Bydliště: Branžež - Nová Ves | 40 km od Prahy

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod PÁREK » úterý 15.04.2014 23:23:35

Tak ja se vam vsem srdecne omlouvam, ze jsem pouzil slovo vyprodej misto redukce nebo cokoli:D Hledal jsem rychle slovo do nadpisu a holt po par letch mimo CR uz tak zdatnej v cestine nejsem. Tak se omlouvam za popuzeni:D agg agg ccc
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: Zrejme Aloisuv vyprodej

Příspěvekod Alois » středa 16.04.2014 01:30:49

Jsou jen dvě možnosti... vzhledem k tomu, že nemám v plánu diskontní ceny - lépe řečeno "krizové ceny" (i když vím o špatných autech za vyšší ceny), tak mi auta zůstanou a vyřešeno..

Nebo většinu (plus xy dalších které budu inzerovat časem) prodám a koupím jedno.. pak druhé, další a další dvě... a další..

Už jsem jednou prodal hodně aut a zase je to tam, kde předtím. Nekonečný příběh. Jelikož (myšleno s nadsázkou) nevím o "X6tce, kabrioletu, v M/// verzi a v dieselu - se zvukem benzínového šesti, nebo osmiválce, samo s Individual/Designo výbavou". A mohla by být i o něco méně přetechnizovaná a "vyrobená z betonu", jako starší MB, vlastně by mohla mít dva znaky, jak hvězdu, tak vrtuli. Možná i skákající kočku.. Takže asi tady je ten problém..

PS: X6 M50d individual.. vážně nechci a to ani s uřezanou střechou, lepit znak MB a vrtat kočku do kapoty na ní taky nebudu.
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava


Zpět na ŽRALOCI ODJINUD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron