ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

info k registraci atd..

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod BMWPower » pondělí 30.11.2009 20:00:46

Takže v pár příspěvcích a tématech na foru ohledně různých "opičích potratů" co jen znepříjemňují situaci a náladu skalních příznivců se probírá jaká opatření zavést abychom mohli s těmito "idiotky" účinně bojovat. Myslím si, že takový lidi se vyskytovali na BMW Klubu a teď hledají pouze místo, kde by se mohli sexuálně ukájet nad svými výplody demence...

Proto zakládám tohle téma v Sekci "Důležité" a chci aby jste se všichni vyjádřili k různým návrhům...

Já osobně navrhuji toto (tím pochopitelně nepovažuji své nápady za nejlepší a čekám, že se kluci zapojíte) :wink: :

-Lidi co nenavštíví forum 3 měsíce bych automaticky mazal.

-"Lidi" co budou kibicovat, zasírat forum, urážet členy apod... bych mazal automaticky taky... Z osobní zkušenosti vím, že samotné BANy nestačí, protože jsou schopni se regnout i z jiného kompu...

-Uzamčel bych možnost svévolné registrace na naše forum. Řešil bych to tím, že každý účet by se musel nejprve schválit adminem či moderátory. Tím pádem by "čekatel" na registraci musel napsat rozumný důvod (např. nákup/prodej dílů, vozidla, ...). Nevýhodou by bylo a zároveň i velkou výhodou, že by autorizace účtu trvala nějaký ten den a případné prudiče by to v 95% odradilo.

-Dál se chci zeptat, zda by šlo pro mě a i pro JK zpřístupnit funkci mazání a autorizaci(schválení) účtů na tomto foru(zda-li je to technicky možné).

Tímto tu nechci zavádět nějaké totalitní režimy ale sami víte, že takto to dál nejde... :evil:
BMW E24 635CSi ("Ewelína")
BMW E28 525eA ("Elizabeth")
BMW E30 318i Coupe ("Helga")
Škoda Felicia Van Plus 1,9D ("Dělňas)
Škoda Felicia 1,3i ("Fifina")
Uživatelský avatar
BMWPower
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 894
Registrován: úterý 01.01.2008 21:44:11
Bydliště: Zbýšov u Brna nebo Padochov ale nejvíce Nová Ves

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod PÁREK » pondělí 30.11.2009 20:09:48

hele ja tady do toho nemam vubec co kecat, nejsem ani mechanik ani tomu poradne nerozumim:-) ale souhlasim s tebou. ve vsem, tebe a jk jsete spolecne s bmw powerem tady vydam nejcasteji, tudiz je rozumne abyste meli moznost to tu filtrovat
Obrázek
Uživatelský avatar
PÁREK
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 947
Registrován: středa 11.03.2009 00:35:55

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod veteiks » pondělí 30.11.2009 20:28:54

tak proběhlo tedy pár úprav..

1. JK a BMWpower májí teď více práv, jsou teď Administrátoři uživatelů
2. Byli deaktivovány uživatelské účty s dobou nečinnosti více jak 3 měsíce a s žádnými příspěvky (je nutné znovu požádat o aktivaci administrátory)
3. Po nové registraci je nutno aktivovat uživatele Administrátorem

tímto prosím JK a BMWpower aby při mazání a pročišťování uživatelů, jednali s uvážením. žádné ledabilé mazání, nejprve bych se přimlouval k banům. u banů prosím o zadání důvodu, popřípadě zkopírování nemilého příspěvku do důvodu banu..

pro ostatní.. u každého příspěvku existuje tlačítko, nahlásit příspěvěk, které můžete použít k nahlášení závadného příspěvku..
E21 320/6 (m20b25 swap) * FERDA
ex E21 316/318 * BOHUŠ
Uživatelský avatar
veteiks
Site Admin
 
Příspěvky: 563
Registrován: čtvrtek 21.06.2007 12:45:14
Bydliště: kroměříž

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod BMWPower » pondělí 30.11.2009 20:35:50

JJ. To je jasný, že to nebudeme mazat hlava nehlava. Nikoho nechci nijak omezovat a nebo postihovat za blbost ale pár adeptů se tu vyskytlo-to víme všichni. Stačí si projít příspěvky u daného prudiče a člověk hned ví o co mu jde. Každý může někdy ulítnout... Ale např. již zabanovaný maník s nickem Lordik007 se sem regnul pouze aby prudil... :wink:
BMW E24 635CSi ("Ewelína")
BMW E28 525eA ("Elizabeth")
BMW E30 318i Coupe ("Helga")
Škoda Felicia Van Plus 1,9D ("Dělňas)
Škoda Felicia 1,3i ("Fifina")
Uživatelský avatar
BMWPower
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 894
Registrován: úterý 01.01.2008 21:44:11
Bydliště: Zbýšov u Brna nebo Padochov ale nejvíce Nová Ves

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Suby80 » pondělí 30.11.2009 21:21:35

DOBRÁ PRÁCE ,všechny opatření se mi jeví jako velmi dobrý nápad a doufám že pomůžou udržet kamarádskou atmosféru tady na fóru.
E85 3,0i
ČZ 501/05 60´
H-D XL1200C 01´
H-D XL1200 Bobber
Uživatelský avatar
Suby80
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: pondělí 16.02.2009 08:58:54
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Radek Sobotka » pondělí 30.11.2009 22:07:37

Tomu říkám rychlá reakce prima kluci jsem tu každý den i když nic nenapíšu ale poslední dobou toho bylo opravdu moc co se nedalo ani číst natož pochopit díky :)
e21 2,0 automat rv.77 na srazy
BDlm rv.56 na hromadné výlety
e21 323i Peters cabrio na spoustu práce
Uživatelský avatar
Radek Sobotka
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 879
Registrován: sobota 22.09.2007 10:42:39
Bydliště: Mšeno u Mělníka

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod jerry » pondělí 30.11.2009 22:41:34

Jj,absolutní souhlas,zrovna včera jsem klukům z e30 fóra říkal,jak je to tady nejlepší,že tady se člověk dozví jenom zajímavý informace bez tun sraček,který se poslední dobou vyskytují jinde. A pak přijedu domů a vypadnou na mě výplody choré mysli Lordika007... Takže dík za to,že tu zůstane ta domací pohodová atmosféra...
Uživatelský avatar
jerry
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 534
Registrován: sobota 03.11.2007 16:17:43
Bydliště: Praha 6

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod BAGO » pondělí 30.11.2009 22:43:22

Ty woe u Vás si smrt neobjednám jste rychlejší než průjem, ale klobouk dolu jsem velmi spokojen co takhle to zapít na jihu čech tak třeba v Lednu?.... :D :D
BAGO
Uživatelský avatar
BAGO
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1033
Registrován: pátek 07.09.2007 21:13:53
Bydliště: Č.Budějovice

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Míšánek » pondělí 30.11.2009 23:30:09

A jéje, už je to tady. Začíná velká organizace... :? Kvůli jednomu 16-ti letému klukovi se tu už rozdávají mazací práva a mobilizuje se půlka čr. No děkuju pěkně :roll:
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Jáca » pondělí 30.11.2009 23:53:34

Super nápad s přijímáním do klubu.

Ať každý napíše proč chce být členem klubu, co má za auto, zájmy atd.
Myslím, že takhle by mohl mezi námi vzniknout docela pevný svazek neli komunita.
Podobně to funguje na Shovwstation. Než mě vzali, tak jsem musel administrátorovi napsat proč chci vstoupit atd. Po nějakém čase mě přijali do svých řad a asi po čtrnácti dnech zase vyhodili, pro malou aktivitu :lol: :lol: . Ale už jsem se s tím naučil žít. Tím nechci říct že je to špatně.
Jen bych udělal to, že lidi registrovaní řekněme před lednem 2009 by se neměli mazat ani když nebudou víc než tři měsíce aktivní, mohlo by to někoho dost překvapit.

Jinak s tímto přístupem plně souhlasím a jsem rád, že k tomu dospěla i rada starších.
Já osobně jsem přesně toto říkal Bagoušovi před třemi týdny, že by se to tady mělo takhle zavést.

Díky.
Uživatelský avatar
Jáca
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1079
Registrován: pátek 03.08.2007 10:00:29
Bydliště: Svitavy

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod BMWPower » úterý 01.12.2009 00:15:55

Míšánek píše:A jéje, už je to tady. Začíná velká organizace... :? Kvůli jednomu 16-ti letému klukovi se tu už rozdávají mazací práva a mobilizuje se půlka čr. No děkuju pěkně :roll:


Hele... vždycky tady byl klid a pořádek i když jsme se kolikrát mezi sebou pošťuchovali(a to nejenom my dva...).
Je to prevence proti méně rozumným jedincům. já osobně nejsem zvědavej na nějaké idiotské výplody např. v inzerátech typu: "To za tolik neprodáš, za to si to koupím nový" apod...
Jinak nevím co znamená tvá poznámka o "velké organizaci"... Jo třeba to byl 16-ti letej kluk, který si nad svými výkony tady na foru leštil hůlku ale dovedeš si představit jak by forum vypadalo kdyby se tady reglo takových ňoumů 10 ?????
A klidně zmobilizujem i celé Německo s Rakouskem a polovinou Polska !!! :twisted: :D :D :D
BMW E24 635CSi ("Ewelína")
BMW E28 525eA ("Elizabeth")
BMW E30 318i Coupe ("Helga")
Škoda Felicia Van Plus 1,9D ("Dělňas)
Škoda Felicia 1,3i ("Fifina")
Uživatelský avatar
BMWPower
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 894
Registrován: úterý 01.01.2008 21:44:11
Bydliště: Zbýšov u Brna nebo Padochov ale nejvíce Nová Ves

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Alois » úterý 01.12.2009 10:53:52

Míšánek píše:A jéje, už je to tady. Začíná velká organizace... :? Kvůli jednomu 16-ti letému klukovi se tu už rozdávají mazací práva a mobilizuje se půlka čr. No děkuju pěkně :roll:


I když tímto fórem nežiju, jsem tady často a "Míšánek" mi mluví z duše..

Z jedné strany Tomáši bmwklub odsuzuješ, z druhé, tu zavádíš ještě tvrdší moresy.. protiřečíš si..

Kvůli 13letého kluka, nemá smysl tohle dělat. Jestli za tím není ukájení mocenských choutek, spíš.. :lol:

Pozor hoši, jeden nejmenovaný diktátor taky byl ze startu jen trouba... a všechno se mu dařilo, jen díky podpory ostatních.. :lol: A začalo to taky jen záminkou.

Jsem rád Tomáši, že jsi začal mazat OT, na které se tu doteď nehrálo :lol:
Zvláště když se to týkalo tebe. :mrgreen:
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod veteiks » úterý 01.12.2009 13:10:00

tak.. já za sebe.. jsem proti jakémukoliv mazání uživatelů, jsem jen pro bany atd.. ale to za několikanásobné pokárání uživatele, který se prostě nechce chovat normálně. každý má právo na nápravu, omluvu atd..

jsem pro, aby byl člověk vždy upozorněn před tím, než se něco takového stane. je to pořád fórum, kde mají lidé diskutovat.. a ne se hned při prvním nepochopení obracet na adminy, ať sjednají nápravu. vím, že semtam se člověk rychle vytočí, ale je potřeba se nejdřív uklidnit a poté něco řešit, né hned někoho zabanovat při tom největším rozhořčení..

každej člověk je jinej a proto se ne každej člověk chová stejně a vzbuzuje to u jiných lidí nepochopení.. byli byste blázni, kdyby jste si mysleli, že každej je stejně vychovanej.. to ale neznamená, že se tu nebudou dodržovat zásady slušného vychování..

nezaložil jsem tohle fórum, aby se tu lidé uráželi nebo napadali.. proto tu nechci vidět ani slova jako opičí potrat atd.. už to je samo o sobě urážka, ikdyž lidí, kteří se nechovají slušně.. nebudeme přece kárat lidi za to, co samotní děláme..

mazání OT, zběhlé z jiných bmw fór.. také plně neschvaluji.. ale u inzerátu na prodej auta nebo dílů se prostě takové přiblblé připomínky nepíšou.. odpovědi v "bazaru" by měli být opravdu jen od řad zájemců či "dotazatelů".. né od všetečných loudilů, kteří opravdu chtějí jen prudit či zkazit prodej..

užívejte si toho, že fórum existuje.. bavte se tu a ať vám dobře slouží.. já sem nechodím abych se nasral a to určitě 99% z nás.. pro to 1%.. nekažte nám to tu.. a jděte pryč!
E21 320/6 (m20b25 swap) * FERDA
ex E21 316/318 * BOHUŠ
Uživatelský avatar
veteiks
Site Admin
 
Příspěvky: 563
Registrován: čtvrtek 21.06.2007 12:45:14
Bydliště: kroměříž

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod veteiks » úterý 01.12.2009 20:01:53

Začínají se mi množit i maily od lidí, kteří chodí na fórum jen "na čumendu" a deaktivoval jsem je. Pokud je z Vás někdo další takový, předem se omlouvám, ale je možno Vás reaktivovat po poslání mailu s nickem a pár slovy na veteiks(zavináč)gmail.com
Bohužel na jednání některých doplatili i ti, kteří zatím nic nenapsali nebo potenciální noví členové. Ti kteří mají rádi žraloky se určitě ozvou a budu rád, když třeba svoje auto přidají do "klubových"..
E21 320/6 (m20b25 swap) * FERDA
ex E21 316/318 * BOHUŠ
Uživatelský avatar
veteiks
Site Admin
 
Příspěvky: 563
Registrován: čtvrtek 21.06.2007 12:45:14
Bydliště: kroměříž

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod JK » úterý 01.12.2009 20:19:09

BAGO píše:Ty woe u Vás si smrt neobjednám jste rychlejší než průjem, ale klobouk dolu jsem velmi spokojen co takhle to zapít na jihu čech tak třeba v Lednu?.... :D :D



Už máš ty volný termínazz?
Uživatelský avatar
JK
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2141
Registrován: sobota 14.07.2007 11:47:36
Bydliště: Klánovice + Dalkovice u Vlašimi

Další

Zpět na DŮLEŽITÉ - PROSÍM PŘEČTI SI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron