ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

info k registraci atd..

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Míšánek » úterý 01.12.2009 20:24:13

BMWPower píše:Je to prevence proti méně rozumným jedincům. já osobně nejsem zvědavej na nějaké idiotské výplody např. v inzerátech typu: "To za tolik neprodáš, za to si to koupím nový" apod...
Jaká prevence prosim Tě? Tomuto Já prevence teda neříkám. Těmto komentářům (ať už v inzerátech nebo kdekoliv jinde) prostě nezabráníš, i kdyby se při registraci musel vyplňovat dotazník o tom, z jakých jsi sociálních poměrů, jak velké lejno jsi naposledy vykakal atd.. To je prostě v lidech a nemyslím si že mazání účtů a banování něco vyřeší. Debilové se prostě najdou vždycky. A pokud mně nějaký inzerá bude fakt srát a bude tam napsaný nesmysl, tak tam taky přispěju něčim podobným ban neban :wink:

BMWPower píše:Jinak nevím co znamená tvá poznámka o "velké organizaci"... Jo třeba to byl 16-ti letej kluk, který si nad svými výkony tady na foru leštil hůlku ale dovedeš si představit jak by forum vypadalo kdyby se tady reglo takových ňoumů 10 ?????

Představovat si nic nemusím protože:
1) toto je velmi specifické forum které, řekněme si to na rovinu, nikoho normálního moc nezajímá, takže nemá potřebu sem chodit
2) Lidi, kteří tu přispěvují jsou už snad rok jedni a ti samí, jestli někdo aktivní přibyl, tak by se to snad dalo spočítat na prstech jedné ruky (aspoň tak já to tu sleduju)
3) Co jsem si všiml (nebo aspoň co jsem já zaregistroval) tak toto byl první takový výraznější případ dementa na foru, ale to hlavně kvůli tomu, že se byl schopný vyblit do každého tématu pomalu pětkrát..

Podle mně se to celé takto posralo, že ste mu sem zakázali přístup. Lepší by dle mého názoru bylo nechat ho dále tady a pěkně se do něho obout a dělat si z něj prdel. Takto mně to prostě přijde, že ste se zachovali trošku dětinsky, prostě vás rozhodil malý kluk kecama buďto o Hanisově autě nebo něčim jiným, tak ste se mu takto pomstili. To je můj názor
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Alois » úterý 01.12.2009 21:04:04

Míšánek píše:
BMWPower píše:Je to prevence proti méně rozumným jedincům. já osobně nejsem zvědavej na nějaké idiotské výplody např. v inzerátech typu: "To za tolik neprodáš, za to si to koupím nový" apod...
Jaká prevence prosim Tě? Tomuto Já prevence teda neříkám. Těmto komentářům (ať už v inzerátech nebo kdekoliv jinde) prostě nezabráníš, i kdyby se při registraci musel vyplňovat dotazník o tom, z jakých jsi sociálních poměrů, jak velké lejno jsi naposledy vykakal atd.. To je prostě v lidech a nemyslím si že mazání účtů a banování něco vyřeší. Debilové se prostě najdou vždycky. A pokud mně nějaký inzerá bude fakt srát a bude tam napsaný nesmysl, tak tam taky přispěju něčim podobným ban neban :wink:

BMWPower píše:Jinak nevím co znamená tvá poznámka o "velké organizaci"... Jo třeba to byl 16-ti letej kluk, který si nad svými výkony tady na foru leštil hůlku ale dovedeš si představit jak by forum vypadalo kdyby se tady reglo takových ňoumů 10 ?????

Představovat si nic nemusím protože:
1) toto je velmi specifické forum které, řekněme si to na rovinu, nikoho normálního moc nezajímá, takže nemá potřebu sem chodit
2) Lidi, kteří tu přispěvují jsou už snad rok jedni a ti samí, jestli někdo aktivní přibyl, tak by se to snad dalo spočítat na prstech jedné ruky (aspoň tak já to tu sleduju)
3) Co jsem si všiml (nebo aspoň co jsem já zaregistroval) tak toto byl první takový výraznější případ dementa na foru, ale to hlavně kvůli tomu, že se byl schopný vyblit do každého tématu pomalu pětkrát..

Podle mně se to celé takto posralo, že ste mu sem zakázali přístup. Lepší by dle mého názoru bylo nechat ho dále tady a pěkně se do něho obout a dělat si z něj prdel. Takto mně to prostě přijde, že ste se zachovali trošku dětinsky, prostě vás rozhodil malý kluk kecama buďto o Hanisově autě nebo něčim jiným, tak ste se mu takto pomstili. To je můj názor


Nic nerozdmýchávám, neprovokuji, jak jsem zjistil, že to tak někomu přišlo, ale tohle je i můj názor. Byl to trubka co se málo vidí, který by se zahrabal časem stejně sám a navíc pobavil tak že se měla udělat vyjímka a založit topic s jeho fotkou mezi klubové auta (samo poté přejmenovat na : "naše auta a maskot"). Počasí a ani lidskou hloupost nezměníte a co si budem povídat, já se nad ním kvalitně zasmál. A netýkalo se to nikoho, Honzu, alias Hanis325 osobně dobře znám a oba dva jsme se nad ním pobavili. Prostě zbytečný humbuk kolem jednoho dítěte. Vážnost tohoto klubu se nemusí uměle vytvářet, tu si musí získat sám, ale rozhodně ne zákazy a mazáním účtu neviným, to je nešťastné řešení.. Vymýšlet jak zde držet a nepustit nic než elitu je zbytečné, to tady nejsme stejně asi nikdo..krom DCho apod..
Z jedné strany se snažíte distancovat chybám bmwklubu, který je někde jinde a z druhé strany se dělají ještě větší perzekuce, navíc úplně zbytečně. Už se budu snažit nevyjadřovat, ale tohle mi nedá a "Míšánek" mi mluvil skoro z duše. Beru to stejně.
Alois
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2146
Registrován: sobota 02.05.2009 13:52:23
Bydliště: Ostrava

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod BAGO » úterý 01.12.2009 23:55:40

Už bych to ukončil nebo ne?
Pojďte raději pomalu naplánovat další JARNÍ žraločí sraz zase na 1.5.2010
někde u BRNA ať může zase přiject co nejvíce lidí.... :D :D
Nebo někde jinde.
BAGO
Uživatelský avatar
BAGO
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1033
Registrován: pátek 07.09.2007 21:13:53
Bydliště: Č.Budějovice

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod BMWPower » středa 02.12.2009 01:21:50

Co se týká BMW Klubu...
Byl jsem pro uzamčení ale na druhou stranu mě mrzelo, že tam mám pár známých co byli "neplatící" tihle lidi mě kolikrát poradili či pomohli daleko víc než samotní klubáci. Ale nehodlám tady řešit klub. Mám své důvody pro neprodlužování členství.

Co se týká tohoto fora...
Rozhodně nechci na nikoho útočit, urážet apod...(pokud se takto někdo cítí tak se velice omlouvám) ale musíte chápat, že průměrnej člověk s průměrnou inteligencí nebude psát přiblblé poznámky z nudy apod...
Nehodlám zde pěstovat nějakou diktaturu nebo totalitní režimy. Jsme prostě skupina lidí co se zajímá o žraloky od BMW a do této skupiny pochopitelně patří i obdivovatelé těchto vozů tzn. i ti co žádného žraloka nevlastní. pouze chci aby to zde probíhalo v rozumných mezích. Beru to, že sem tam do sebe zaryjeme, poškádlíme apod... ale toto forum je tak trochu i prezentací a vizitka nás, žralokářů. Některé nemístné poznámky nudících se lidiček by mohli odradit případné budoucí členy...

Závěrem chci říct, že jsem založil toto téma kvůli řešení daných problémů. Klidně to nechte při starém jestli chcete ale pak nekřičte... :wink:
Já sem pouze napsal pár návrhů, které se nemusí shodovat s návrhy či názory ostatních.

Jinak na jaro sraz plánuji a o všem budete informováni....nebojte. :twisted:
BMW E24 635CSi ("Ewelína")
BMW E28 525eA ("Elizabeth")
BMW E30 318i Coupe ("Helga")
Škoda Felicia Van Plus 1,9D ("Dělňas)
Škoda Felicia 1,3i ("Fifina")
Uživatelský avatar
BMWPower
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 894
Registrován: úterý 01.01.2008 21:44:11
Bydliště: Zbýšov u Brna nebo Padochov ale nejvíce Nová Ves

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod BAGO » středa 02.12.2009 09:55:30

HURÁÁ bude sraz už mám natankováno...... :D :D :D
BAGO
Uživatelský avatar
BAGO
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1033
Registrován: pátek 07.09.2007 21:13:53
Bydliště: Č.Budějovice

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Míšánek » středa 02.12.2009 22:36:30

BMWPower píše:.. ale toto forum je tak trochu i prezentací a vizitka nás, žralokářů.

No a to je přesně ono... Jestli toto forum chcete prezentovat jako forum diktatury tak prosim, ale pak se nedivte, že se na vás lidi vyserou, když se to tu bude všechno banovat, mazat atd. (obrazně řečeno) Prostě mám tady s tímto přehnaným hrocením, angažovaností a přehnanou organizací špatné zkušenosti a dokáže mně to poslední dobou nasrat, když se prostě kdejaká pičovina řeší s důležitostí 3. světové intergalaktické jaderné války...

Jak jsem kdesi tam vepředu už napsal. kdyby toto byl třeba pátý případ debila na tomto foru, tak nejspíš neřeknu nic, ale takto to hned rázně řešit a rozdávat práva kdekomu... :roll:
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Thomas » čtvrtek 03.12.2009 01:40:51

Jsem tu chvilku, takže se do toho nemohu, ani nechci, nijak dvakrát motat, ale vzhledem k tomu že toto je forum příznivců a nadšenců, tak souhlasím s omezením registrací. Najde se pár lidí kteří chtějí jenom prudit a dělat si srandu.....tudíž souhlasím s nějakým omezením registrace. A jelikož do "současné doby" fungovaly registrace bez jakéhokoliv omezení, tak nevím proč by se nedávaly bany, popř. zrušení registrace!
Předpokládám že na tomto foru jde o menší komunitu lidí kteří mají nějaký zájem okolo žraloků, tudíž není potřeba aby tu bylo registrovaných tisíce členů..... A neviděl bych to jako nějakou diktaturu! Jednoduše přirozená selekce! Na co tu budou tisíce lidí?! Ten jeden ukázal pouze to, kdo všechno se tu může registrovat a jaké může udělat rozbroje a jak může dalším znepříjemnit toto forum..... Doufám že ti kteří dostali určitá práva je nebudou zneužívat a budou je používat pouze v krajních případech...
Několik lidí zde znám osobně a jsou to nadšenci pro věc...........a o tom jsem myslel že toto forum je........a nemyslím že takových bude mnoho.......
E21 323i
E21 320/6
E10 2002
a ještě něco málo ;-)
Uživatelský avatar
Thomas
žralok
 
Příspěvky: 232
Registrován: úterý 10.03.2009 17:15:54
Bydliště: Častolovice

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod mts » pondělí 12.03.2012 10:10:49

Já si myslim že má každej v něčem pravdu ale za sebe se musim přiklonit ke klukum,protože i když je fakt že jsme tu převážně nadšenci tak právě proto nás nebaví číst příspěvky vhodný spíš pro nějaký "líbym se ti" a podobně...
Vždycky je to o tom,se navzájem respektovat,a respektovat to,o čem je tohle fórum,a to by si měl každý uvědomit,myslim že drtivá většina s tim nemá nejmenší problém,a když se najde černá ovce která to nejen nechápe ale ani nechce chápat no tak ať ho kluci smáznou,no ccc
Uživatelský avatar
mts
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 868
Registrován: pátek 14.01.2011 12:57:33
Bydliště: Klecany

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Koudy83 » pátek 20.04.2012 16:41:30

Zdravím všechny normální pacienty - žralokáře azz
Jsem pro - kokoty banovat avv
Já osobně už to du zapít teď, jako každej pátek att
Uživatelský avatar
Koudy83
žraločí ploutev
 
Příspěvky: 46
Registrován: úterý 08.01.2008 20:04:36
Bydliště: Praha 5

Re: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S DEMENTY NA FORU...

Příspěvekod Hanis325 » pondělí 20.08.2012 11:38:51

Tak bych chtěl upozornit na člena Vytrch 735e23

Chce po mě díly ale není schopen je vyzvednout na pošte ...A ja mu věřím a pošlu to na dobírku ...

Takže děkuju za projebanou poštu a doufam že si budeš dělat s lidi prdel někde jinde acc
Uživatelský avatar
Hanis325
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 1759
Registrován: čtvrtek 30.10.2008 17:34:02
Bydliště: Dědina 12km pod Mnichovem :-)

Předchozí

Zpět na DŮLEŽITÉ - PROSÍM PŘEČTI SI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron