Sháním práci

co jen chcete..

Sháním práci

Příspěvekod BMWPower » pondělí 23.02.2009 23:45:09

kluci, bohužel jsem přišel o kšefty skrze malému počtu zakázek-holt se potřebovali zbavit lidí...

Pracuji na živnost-montoval jsem plastová okna a ktomu rovnou zednické zapravení a vše co k tomu patří. Jezdil jsem v Brně u firmy STAVOPROJEKTA a.s. Bohužel jim rapidně ubylo zakázek a tak na živnostníky prostě hodily bobek a ponechaly si jen zaměstnance.

Tímto sháním nějaké kšefty-nejlépe v oboru(chci zůstat u fochu) a pochopitelně na živnost-faktury. kdyby jste někde o něčem věděli budu rád.

Co se týká práce tak může být:
-plastová okna včetně zed. zapravení a doplňků
-bytová jádra (sádrokartony,obklady,malby...)
-zateplení domů se vším všudy
-zednické práce

Mám vlastní auto s přívěsem, veškeré nářadí a možnost odebírání levnějšího materiálu...

tohle neberte prosím jako reklamu ale nutně sháním práci. již dva měsíce jsem bez ní, peníze už skoro žádný, daně na krku...

Děkuji za veškeré info popř. pomoc.
BMW E24 635CSi ("Ewelína")
BMW E28 525eA ("Elizabeth")
BMW E30 318i Coupe ("Helga")
Škoda Felicia Van Plus 1,9D ("Dělňas)
Škoda Felicia 1,3i ("Fifina")
Uživatelský avatar
BMWPower
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 894
Registrován: úterý 01.01.2008 21:44:11
Bydliště: Zbýšov u Brna nebo Padochov ale nejvíce Nová Ves

Re: Sháním práci

Příspěvekod turboboost » úterý 24.02.2009 17:37:14

jak řekl paroubek - živnostníci?to je vyhynulý druh.já s tím praštil a chodím do rachoty,sere mě to ale ted to jinak nejde. :evil:
JESUS BUILT MY BMW
Uživatelský avatar
turboboost
žralok
 
Příspěvky: 181
Registrován: neděle 28.12.2008 23:27:09
Bydliště: ostrava

Re: Sháním práci

Příspěvekod JK » úterý 24.02.2009 19:05:03

budu nekdy v lete potrebovat omitnout a zahladit barak,ale to je asi moc daleko...co
Uživatelský avatar
JK
vládce temné hlubiny
 
Příspěvky: 2141
Registrován: sobota 14.07.2007 11:47:36
Bydliště: Klánovice + Dalkovice u Vlašimi

Re: Sháním práci

Příspěvekod Tom2002turbo » úterý 24.02.2009 20:03:39

jo tak to diky posane krizi nejsi sam.... :twisted: :twisted:

jsem taky mesic doma a podle nabidek se asi budu muset vrhnou na nejakou nelegalni cinnost 8)

sorry za OT :wink:
Uživatelský avatar
Tom2002turbo
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 886
Registrován: pátek 01.02.2008 23:19:53
Bydliště: Kósek od Olomóca

Re: Sháním práci

Příspěvekod BMWPower » úterý 24.02.2009 22:06:40

JJ. Je to holt zlý. Už 3. měsíc doma a nikde nic. Nejhorší je, že se nemám ani kam uklidit jako zaměstnanec. Všude se u nás propouští. :evil: Sem to sem hodil jestli náhodou někdo o něčem neví. Snad se to zlepší. :?
BMW E24 635CSi ("Ewelína")
BMW E28 525eA ("Elizabeth")
BMW E30 318i Coupe ("Helga")
Škoda Felicia Van Plus 1,9D ("Dělňas)
Škoda Felicia 1,3i ("Fifina")
Uživatelský avatar
BMWPower
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 894
Registrován: úterý 01.01.2008 21:44:11
Bydliště: Zbýšov u Brna nebo Padochov ale nejvíce Nová Ves

Re: Sháním práci

Příspěvekod Míšánek » neděle 01.03.2009 23:35:28

No tak holt budeš muset jít makat do světa, no... :wink:
Já osobně jsem teda nikdy nespoléhal na místní nabídky práce a automaticky volám a zajišťuju místa a kontakty třeba i na druhé straně republiky, pokud se to samozřejmě finančně vyplatí. Neber to špatně nebo že na Tebe nějak útočím, to vůbec ne, ale prostě když si chceš vydělat nebo se nějak uživit, tak se holt nesmíš bát vyjet někam jinam, než ses narodil. Toto nikdy nepochopím - lidi si stěžují, že jsou buďto na hovno placení, nebo že nemají práci vůbec ale když jim člověk řekne nebo dokonce nabídne flek, ale musí se za ním vyjet víc než 60 km anebo nedejbože do zahraničí tak to už ne, to jim nevoní... :roll: Samozřejmě je to určitě jiné, když má člověk závazky, rodinu s malým dítětem, nemocné rodiče atd. to už je něco jiného to už nemůžu soudit, protože jsem takovou situaci naštěstí :) nezažil
RachotBMW píše:...rapidně ubylo zakázek a tak na živnostníky prostě hodily bobek a ponechaly si jen zaměstnance...
Ale tak to chodí dycky, že podnikatelé jdou první :wink: Taky jsem byl přes dva měsíce bez práce, ale teď naštěstí znovu makám a snad to vydrží
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Re: Sháním práci

Příspěvekod BMWPower » neděle 01.03.2009 23:58:49

JJ. Mě je to buřt kde budu dělat a jak daleko. Akorát chci zůstat u fochu. teď už pár kšeftíků naštěstí je tak už pomalu ale jistě zase vydělávám. :wink:
BMW E24 635CSi ("Ewelína")
BMW E28 525eA ("Elizabeth")
BMW E30 318i Coupe ("Helga")
Škoda Felicia Van Plus 1,9D ("Dělňas)
Škoda Felicia 1,3i ("Fifina")
Uživatelský avatar
BMWPower
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 894
Registrován: úterý 01.01.2008 21:44:11
Bydliště: Zbýšov u Brna nebo Padochov ale nejvíce Nová Ves

Re: Sháním práci

Příspěvekod Míšánek » pondělí 02.03.2009 00:29:35

Tak to je dobře, že už jsi něco sehnal :wink: Já sám vím, jaké to je pro živnostníka nedělat dýl jak měsíc... Pokud člověk nemá nadělané zásoby s dřívějších let, ať už svojí nerozvážností (můj případ :oops: ) anebo prostě tím že člověk začíná (taky můj případ :) ) tak je to pěkně v prdeli a pomalu to hraničí s existenčními problémy... Nj, podnikatelům nikdo nedá nic zadarmo, ani 60% z platu jako zaměstnancům, když neni práce. Ale nechi aby to někdo bral jako že si stěžuju - každý svého štěstí strůjce a mně to takto vyhovuje... ...teda když zrovna mám nějaký příjem :)
Alpina D7Turbo
Obrázek


Kdo nepřeplňuje, jako by nebyl :twisted:
Uživatelský avatar
Míšánek
krotitel žraloků
 
Příspěvky: 508
Registrován: úterý 06.01.2009 20:47:11
Bydliště: Uherský Brod

Re: Sháním práci

Příspěvekod MARŤAN » pondělí 02.03.2009 12:06:34

Jo hoši je to ted sranda,taky sishanim novej job a je to fakt na posrani..takovej boj o fleky sem jeste nezazil :shock: :evil: :evil: :roll: :roll:
Obrázek
Sharks not dead!
Uživatelský avatar
MARŤAN
žralok
 
Příspěvky: 211
Registrován: středa 02.01.2008 20:32:32
Bydliště: Brno a kde je dobře :-)


Zpět na O VŠEM..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron